فروش سایت

مهمترین خدمت شرکت طراحی سایت ابر ای تی فروش سایت می باشد. همواره فروش سایت به بهترین شکل ممکن که موجب رونق به کسب و کار شما شود، یکی از دغدغه های اصلی تیم ابر ای تی بوده است. ما سعی نمودیم قیمت های فروش سایت خود را به صورتی تعیین نماییم تا شما با هر توان مالی بتوانید به راحتی سایت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

فروش سایت های ما به دو دسته اصلی سایتهای شرکتی و سایتهای فروشگاه آنلاین تقسیم می شود، البته گروه ابر ای تی فروش سایت های خبری، آموزشی، نیازمندی و بسیاری موارد دیگر را نیز انجام می دهد ولی دو مورد اعلام شده مهمترین آنها می باشند. همواره ما سعی داشته ایم سایتهایی متناسب با سلیقه و نیاز شما را در دسترستان قرار دهیم، تا بتوانید با استفاده از آنها به کسب و کار خود رونق بخشید.

تیم ابر ای تی به منظور رضایت شما کاربران گرامی فروش سایت خود را به دو صورت قالب آماده و قالب اختصاصی ارائه می دارد، شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه از قالب های آماده ما استفاده نمایید و برای داشتن سایتی متفاوت و متناسب با سلیقه خود از قالب اختصاصی ما بهره ببرید. هر دو نوع سایت شرکتی و فروشگاهی ما به دو صورت قالب آماده و اختصاصی به فروش میرسند.

امکانات
trending_up

سئومند بودن

تمامی سایتهایی که توسط گروه ابر ای تی به فروش میرسد سئومند بوده و در طراحی آنها تمامی استانداردهای سئو در نظر گرفته شده است تا شما در کمترین زمان به بهترین رتبه در موتورهای جستجوگر دست یابید.

mobile_friendly

واکنشگرا

فروش سایت واکنشگرا تخصص ابر ای تی می باشد. امروزه واکنشگرا بودن یکی از مهمترین اصول در طراحی سایت می باشد زیرا کاربران با گجت های مختلف وارد سایت شما می شوند و نمایش درست سایت شما در آنها بسیار مهم است.

web

قالب زیبا

قالب زیبا و جذاب یکی از مهمترین اصول در جذب مشتری می باشد، از این رو گروه ابر ای تی در طراحی سایتهای خود از اصول روانشناسی برای جذب بیشتر مخاطبین یاری گرفته و سایتی جذاب را برای شما طراحی می نماید.

perm_identity

کاربرپسند بودن

کاربرپسند بودن اولین اصل در رونق کسب و کار شما در اینترنت می باشد و تیم ابر ای تی با توجه به این اصل وبسایتهایی متناسب با نیاز کاربران برای شما طراحی می نمایند، تا بتوانید بهترین بازدهی را از سایت خود داشته باشید.

done_all

پنل مدیریتی ساده

فروش سایت با پنل مدیریت ساده و در عین حال پیشرفته این امکان را به شما می دهد تا براحتی و با سرعت بالا اطلاعات سایت خود را وارد نموده و همچنین بتوانید در آینده براحتی سایت خود را بروز نمایید.

dvr

طراحی اختصاصی

فروش سایت با طراحی اختصاصی این امکان را به شما می دهد که سایتی متناسب با سلیقه و نیاز خود داشته باشید. در صورتی که می خواهید سایتی متمایز از دیگر سایتها داشته باشید از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید.

search

جستجو

امکان جستجو در سایت یکی از بهترین قابلیت های سایتهای ما می باشد. کاربران با استفاده از این امکان به راحتی می توانند در میان مطالب سایت شما جستجو نموده و هرچه سریعتر به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

record_voice_over

نظرات

تمامی سایتهای ارائه شده توسط ابر ای تی دارای بخش نظرات کاربران می باشند. بخش نظرات موجب تعامل بیشتر بین مدیر سایت و کاربران می شود و در نتیجه میزان رضایت کاربران از سایت شما بالاتر خواهد رفت.

toys

معرفی مشتریان

گروه ابر ای تی در سایتهای خود بخشی را برای معرفی مشتریان قرار می دهد، زیرا شما با معرفی مشتریان خود موجب می شوید مشتریان جدید با اطمینان بیشتری با شما وارد مذاکره شده و این موجب بالارفتن اعتبار شما می شود.

فروش سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی یکی از پرکاربردترین نوع سایت ها می باشد. در فیلد فروش سایت ابر ای تی فروشگاه اینترنتی یکی از پرفروشترین سایتها بوده است و هر روز بر میزان متقاضیان این دسته سایتها افزوده می شود. امروزه با فراهم شدن بستر کار فروشگاه های اینترنتی و همچنین تمایل مشتریان به این نوع از خرید، حضور فروشندگان کالا در اینترنت و راه انداری فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد شده است، از این رو شرکت ابر ای تی با فروش سایت های فروشگاهی با قیمت های مناسب و متنوع سعی دارد ورود شما را به این بازار راحتتر نموده و موجب افزایش فروش شما شود. طراحی فروشگاه اینترنتی ابر ای تی به گونه ای است که حس امنیت را در خریدار به وجود آورده و آن را به مشتری دائمی شما تبدیل می نماید. ما با فروش سایت قالب آماده فروشگاه اینترنتی با قیمت های بسیار مناسب به کسب و کارهای کوچک این امکان را می دهیم تا بتوانند فروشگاه خود را به اینترنت آورده و به کسب و کار خود رونق بخشند.

dfce

فروش سایت شرکتی

فروش سایت شرکتی قوی و حرفه ای تخصص ماست. باید بدانید صاحبین کسب و کار با در اختیار داشتن یک سایت شرکتی خوب و کاربر پسند می توانید مشتریان زیادی را با محصولات و خدمات خود آشنا نمایند. امروزه افراد زیادی از طریق اینترنت به دنبال خدمات و محصولات مورد نیاز خود می باشند، از این رو داشتن یک سایت شرکتی می تواند مشتریان زیادی را برای شما به ارمغان آورد. فروش سایت شرکتی سئومند ابر ای تی موجب می شود، مشتریان بعد از جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر شما با سایت شما روبرو شوند و تبدیل به مشتریان وفادار شما شوند. شرکت ابر ای تی با استفاده مناسب از رنگ ها و فونت ها سایت شرکتی جذاب و کاربر پسندی را در اختیار شما قرار می دهد که با کمک آن بتوانید به مشتریان خود خدمات ارائه دارید. فروش سایت شرکتی چند زبانه و می تواند به شما کمک کند تا در عرصه بین االملل فعالیت نموده و بتوانید مشتریان بسیاری از کشورهای دیگر داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به آنها ارائه نمایید.

فروش سایت پزشکی

فروش سایت پزشکی یکی دیگر از خدمات ابر ای تی برای استفاده پزشکان محترم می باشد. فروش سایت پزشکی به دلیل آنکه امروزه بسیاری از افراد برای یافتن پزشک مورد نظر خود، اطلاعات پزشکی آن و درمان موارد موردنیاز خود در اینترنت جستجو می نمایند بسیار حائز اهمیت است. فعالان حوزه پزشکی مانند پزشکان، مراکز درمانی و شرکت‌های خدمات درمانی می توانند برای معرفی خود و خدمات خود و همچنین بهتر دیده شدن در فضای اینترنت از طریق سایت پزشکی فعالیت انجام دهند. طراحی سایت پزشکی از طرفی موجب ارتقا سطح سلامت شده و از طرف دیگر ارتباط بیماران با پزشکان را آسانتر می نماید، از این رو شرکت ابر ای تی در زمینه فروش سایت پزشکی به فعالان این عرصه بسیار فعال بوده و توانسته تا کنون چندین سایت پزشکی موفق را برای مشتریان خود طراحی نماید. فروش سایت پزشکی با امکانانی مانند تعیین زمان برای بیماران و همچنین نمونه هایی از مقالات و فعالیت های پزشک را با ما تجربه نمایید.

فروش سایت نیازمندی

فروش سایت نیازمندی حرفه ای و سئومند یکی از خدمات شرکت ابر ای تی می باشد. مهمترین فاکتور در موفقیت یک سایت نیازمندی داشتن بازدید کننده است، گروه ابر ای تی با طراحی سایت های سئومند میتواند موجب دست یافتن شما به مراجعه کنندگان بسیاری شود. ما در طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی اختصاصی خود، طراحی گرافیک و امکانات سایت را به صورت اختصاصی برای شما قرار می دهیم، تا شما بتوانید تمام نیازهای خود را از داشتن یک سایت قوی برآورده نمایید. فروش سایت نیازمندی می تواند موجب موفقیت و کسب درآمد بالا در اینترنت شود، به همین دلیل اگر به دنبال یک کسب و کار موفق هستید ما سایت نیازمندی را به شما پیشنهاد می کنیم. فروش سایت نیازمندی ما به دو صورت قالب آماده و قالب اختصاصی انجام می شود که شما متناسب با نیاز و بودجه خود می تواند سایت نیازمندی خود را انتخاب نمایید.

فروش سایت دانلود

طراحی سایت دانلود با در نظر گرفتن تمام نیازهای سایت دانلود توسط تیم برنامه نویسی ابر آی تی مهیا شده است، شرکت آبر آی تی برای جذب علاقمندان سایت دانلود امکانات جامعی را در نظر گرفته و برای فروش قرار داده است. سایت دانلود شرکت ابر آی تی انتخاب خوبی برای داشتن سایت دانلود فیلم، دانلود سریال، دانلود کتاب و غیره می باشد. به اطلاع شما عزیزان می رسانیم تمام سایت های دانلود ما امکان اتصال به درگاه بانکی را داشته و شما کاربران ارجمند می توانید امکان فروش فیلم، سریال و غیره را در سایت قرار دهید، مهمترین نکته سایت دانلود سرعت دانلود با کیفیت های مختلف به همراه فضایی برای نمایش خلاصه و ادامه مطالب است، خوشبختانه تیم ابر آی تی به خوبی توانسته است از پس این نیاز بر آید و امکان چالش طراحی و فروش سایت دانلود را با موفقیت پشت سر بگذارد، تیم حرفه ای ابر آی تی هر روز در حال ارتقاء امکانات و افزایش آمار فروش سایت دانلود است. ما در ابر آی تی سعی داریم سایت هایی با زیرساخت های قوی و محیط کاربرپسند آماده نماییم به همین سبب همیشه در حال رفتار شناسی و بازخورد کاربران سایت های دانلود هستیم، این موضوع باعث می شود بتوانیم بهترین سایت را برای فروش آماده و رضایت شما را از فروش سایت دانلود جلب نماییم.

فروش سایت دکوراسیون

فرایند فروش سایت دکوراسیون توام با ذوق و سلیقه گرافیست های مطرح برای شما کاربران ارجمند آماده شده است، آرشیتکت ها و طراحان داخلی هدف ما از آماده کردن قالب های سایت دکوراسیون برای فروش هستند به همین دلیل اسلاید و دسته ها به نحوه ای قرار گرفته اند که هنر آرشیتکت را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد، نمایش هوشمندانه محصولات، پروژه ها و نمونه کار ها می تواند چشمان بازدیدکنندگان سایت را اسیر و ذهن مخاطب را مجاب به شروع کار با شما نماید، سایت دکوراسیون ما رونق دادن به کسب و کار شما را هدف قرار داده و دقیقا برای رسیدن به همین هدف توسط شرکت ابر آی تی در قسمت فروش سایت قرار گرفته است. سایت دکوراسیون داخلی می تواند تمام شاخه های دکوراسیون مانند دکوراسیون خانگی، دکوراسیون هتلی، دکوراسیون رستورانی و … را پوشش دهد، در سایت دکوراسیون می توانید محصولات و رزومه کاری خود را نمایش و در مورد آنها سطر ها توضیح دهید تا کاربران در جریان انژری و هنری که صرف هر طراحی می نمایید قرار گیرند. فروش سایت دکوراسیون این امکان را به ما می دهد تا در معرفی این هنر زیبا و مدرن همراه شما عزیزان باشیم.

فروش سایت مهندسی

امکان فروش سایت مهندسی متناسب با نیاز دانشجویان و مهندسین شیمی، مکانیک، برق، عمران و غیره برای معرفی علم و مهارت هایش در دنیای اینترنت توسط شرکت ابر آی تی فراهم شده است، طراحان ابر آی تی تمام دانش و توان خود را برای طراحی حرفه ای ترین قالب های سایت مهندسی به کار گرفته اند تا با طراحی و فروش سایت مهندسی بتوانند رشته ی نا گسستنی را ایجاد نمایند، فعالیت اکثر سایت های مهندسی حول محور آموزش شاخه های علم مهندسی، مراحل اجرا و پیاده سازی پروژه و رزومه کاری شکل می گیرد، سایت مهندسی متعلق به هر دو شاخه طراحی سایت شخصی و طراحی سایت شرکتی است، اشخاص به نسبت شرکت ها علاقه بیشتری به داشتن سایت مهندسی دارند، فروش سایت مهندسی به اشخاص امکان معرفی حرفه ی خود را در دنیای وب می دهد و موجب تماس کارفرمایان جهت همکاری با آن ها می شود. به همین دلیل داشتن سایت مهندسی هدفدار ترین مدل تبلیغ و معرفی شما به کارفرمایان و هم رشته هایتان است. تیم ابر آی تی سایت های منحصر به فرد برای مهندسین آماده و در قسمت فروش سایت قرار داده است.

فروش سایت صنعتی

سایت صنعتی از سایت های کار آمد و مهم شرکت ابر آی تی است، زیر ساخت سایت صنعتی ما قوی بوده و همواره برای صنعتگران و کارگاه هایی که به فکر معرفی و رونق بخشیدن به کسب و کار خود هستند مهم ترین گام است، تمام کد نویسی سایت صنعتی از استاندارهای گوگل پشتیبانی می کند و سئومند طراحی شده است، در کنار این ویژگی ها وجود محلی برای معرفی محصولات در سایت، آشنایی مخاطبین با شما را سهولت می بخشد. ظاهر گرافیکی سایت، اولین نکته هنگام فروش سایت صنعتی است، ظاهر سایت صنعتی باید به نحوه ای باشد که مخاطب رو در خود نگه دارد، طراحان ما با بررسی رفتار شناسی بازدیدکنندگان سایت صنعتی توانسته اند محبوبترین سایت های صنعتی را آماده نمایند، فروش سایت صنعتی شرکت ابر آی تی همراه با آموزش بعد از تحویل انجام می شود، آموزش سایت ما شامل راهنمایی کار با پنل مدیریت سایت به همراه سئو سایت صنعتی است، همچنین پکیج های تکمیلی برای سایت صنعتی در نظر گرفته شده است که توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پس از فروش سایت صنعتی با ما تماس بگیرید.

فروش سایت تبلیغاتی

سایت تبلیغاتی از سایت های پر فروش شرکت ابر آی تی است، صفحات سایت تبلیغاتی مانند سایت های خبری شلوغ بود و هدف معرفی خدمات و محصولات دیگر شرکت ها را دنبال می کند، فروش سایت تبلیغاتی به تازگی به لیست فروش سایت ما افزوده شده و به دلیل طراحی حرفه ای و رعایت اصول سئو مورد توجه بسیاری از مشتری ها قرار گرفته است، صفحه اصلی سایت تبلیغاتی ما به خوبی تعداد زیادی آگهی را در خود جای می دهد، سایت تبلیغاتی نوعی کسب درآمد بدون سرمایه است به همین دلیل فروش سایت تبلیغاتی با استقبال خوبی همراه می باشد. برخی از امکانات سایت تبلیغاتی ما شامل تعریف انواع گروهای آگهی (نظیر ساختمانی، کاریابی و صنعتی) امکان اضافه کردن کلمات کلیدی، اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت آنلاین هزینه آگهی، مکان تعریف نامحدود دسته و شاخه، امکان ثبت نام در سایت، امکان مشاهده، ویرایش، تایید و رد کردن آگهی توسط مدیران سایت می شوند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش سایت تبلیغاتی ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

فروش سایت شخصی

داشتن سایت شخصی به تازگی در بین کاربران دنیای اینترنت مد شده است، به دلیل تقاضای بسیاری از مخاطبان شرکت طراحی سایت ابر آی تی تصمیم به آماده کردن نمونه سایت شخصی برای فروش گرفت. سایت شخصی این فضا را به کاربران میدهد تا رزومه، قابلیت و توانایی های خود را منتشر کنند، هدف سایت شخصی معرفی حرفه و هنر شما به مخاطبان هدفمند می باشد، مخاطبان سایت شخصی می توانند مدیران شرکت ها یا مشتری باشند، امکانات مورد نیاز سایت شخصی شامل رزومه ی کاری، درباره من، داشتن گالری تصاویر، مدارک تحصیلی، توضیح و توصیف زمینه فعالیت شما می شود، هنگام طراحی سایت شخصی مهمترین نکته توجه به سلیقه شخص است از این رو ممکن است نمونه سایت های شخصی آماده ما مورد پسند شما قرار نگیرد، در صورت مواجه شدن با این مسئله کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا متناسب با سلیقه شما سایت اختصاصی طراحی شود، فراموش نکنید طرای سایت به صورت اختصاصی کمی هزینه بر تر از نمونه های آماده است.

فروش سایت هنری

قالب های آماده سایت هنری ما با طراحی متفاوت و جذاب در دو سبک فروشگاهی و معمولی طراحی و به قسمت فروش سایت افزوده شده اند، سایت فروشگاه هنری شرکت ابر آی تی امکان اتصال به درگاه بانکی را دارد؛ در نتیجه می توانید با قرار دادن آثار هنری و محصولاتتان در سایت آنها را به فروش برسانید، در کنار قالب فروشگاهی سایت هنری، نمونه سایت هم سبک سایت شخصی با طراحی های هنری برای فروش قرار داده شده است، این قالب ها به منظور معرفی تخصص، رزومه کاری و آشنایی دیگر افراد با هنر شما طراحی شده اند، سایت های هنری ما طبق استاندارها کد نویسی شده و سئومند هستند، سئومند بودن سایت باعث می شود که کلمات کلیدی هدفمند شما رتبه خوبی از ربات های گوگل کسب نمایند، در کنار زیر ساخت قوی که هنگام طراحی سایت هنری به کار گرفته شده، ابر آی تی به طراحی گرافیکی و هنری سایت بسیار اهمیت داده تا رضایت مشتریان هنرمند را جلب نماید، سایت هنری تاثیر بسیاری در معرفی و فروش آثار شما دارد و می تواند به کسب و کار شما رونق ببخشد، از شما دعوت می کنم که از قالب های فروش سایت هنری ما دیدن نمایید در صورت نیاز به مشاوره با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

فروش سایت آموزشی

سایت آموزشی نمونه سایت با امکانات متنوع و سبک آموزش مدرن است، برگزاری کلاس های آموزشی در سایت به صورت آنلاین از امکانات ویژه فروش سایت آموزشی ما محسوب می شود، فروش سایت آموزشی ما متناسب با نیاز مدارس، آموزشگاه نقاشی، آموزشگاه خیاطی، آموزشگاه موسیقی، مهد کودک و مدرسان خصوصی طراحی شده اند و در راستای جذب هنرجو و دانش آموز جریان دارند، کاربران ضمن ورود به سایت آموزشی با حرفه های زیادی آشنا شده و علاقه مند به یادگیری می شوند، امکانات سایت آموزشی ما شامل، معرفی کلی مجموعه، ارائه اخبار آموزشی، انتشار زمان های شروع دوره، امکان ثبت نام در کلاس و پرداخت وجه به صورت آنلاین، فروش آنلاین وسایل کمک آموزشی، صدور کارنامه و وضعیت تحصیلی، امکان آپلود و دانلود در سایت، تعریف پنل کاربری برای هر هنرجو و…. می باشد. طراحی سایت آموزشی ابر آی تی طبق استاندارد روز طراحی وب نوشته شده و سئومند است، فروش سایت آموزشی به همراه آموزش پنل مدیریت سایت ارائه می گردد.

فروش سایت علمی

نمونه دیگری از خدمات ابر آی تی طراحی و فروش سایت علمی می باشد. فروش سایت علمی از این جهت که امروزه افراد بسیاری برای بدست آوردن اطلاعات درباره موضوعات مختلف علمی به موتورهای جستجو در اینترنت مراجعه می کنند طرفداران بسیاری دارد. فعالان در این زمینه مانند اساتید، پزشکان، دانشمندان و… می توانند برای معرفی خود یا شرکت خدماتی خود و همچنین فعالیت در فضای مجازی و انتقال اطلاعات مفید به افراد جامعه از سایت علمی استفاده نمایند. طراحی و خرید و فروش سایت علمی به افراد در انتقال و دریافت اطلاعات علمی و قرار دادن دانسته ها و کشفیات خود در اختیار افراد علاقمند به کسب علم و دانش کمک می کند و همچنین موجب ارتباط میان کاربران با دارندگان سایت های علمی می شود. شرکت ابر آی تی نیز با سابقه چندین ساله ای که دارد سایت های علمی بسیاری برای مشتریان خود طراحی نموده و امکانات بسیاری در این نوع سایت ها بکار می برد.

فروش سایت خودرو

با توجه به تعدد و افزایش شرکت های خودروسازی و رقابت شدید میان آن ها صنف خودروسازان می بایست به فکر راهی برای جذب مشتریان بیشتر باشد. شرکت ابر آی تی با طراحی و فروش سایت خودرو این امکان را به افراد می دهد تا علاوه بر معرفی و نمایش محصولات جدید خود و ارائه اطلاعاتی درباره آن ها، برای کسب و کار خود بازاریابی مفید و موفقی داشته باشند و از طریق اینترنت نیز بتوانند کالای خود را به فروش برسانند. طراحی سایت خودرو حتی به نمایندگی ها و فروشگاه های لوازم یدکی نیز کمک می کند تا بهتر بتوانند از طریق اینترنت لوازم و محصولات خود را به فروش برسانند. همچنین ما سایت شما را به صورت ریسپانسیو طراحی خواهیم نمود تا کاربران با موبایل و تبلت خود نیز بتوانند وارد سایت شده و به سادگی از آن استفاده نمایند.

فروش سایت تفریحی

اگر به دنبال شغلی هستید که بتوانید براحتی از طریق اینترنت و در منزل به کسب درآمد بپردازید می توانید از خدمات فروش سایت تفریحی ما استفاده نمایید. معمولا سایت های تفریحی باید از رنگبندی و ظاهر جذب کننده ای برخوردار باشند، به همین جهت تیم ابر آی تی قالب سایت تفریحی و همچنین پورتال سرگرمی را به صورت اختصاصی از لحاظ گرافیکی و منحصربفرد نسبت به سایر سایت های سرگرمی طراحی می کند و معیارهای مهمی چون کاربرپسند بودن را با هدف افزایش جذب کاربران و سهولت در استفاده از سایت در آن لحاظ می کند. آموزش نحوه مدیریت سایت و پشتیبانی آن پس از تحویل از ویژگی ها و خدمات تیم ابر آی تی برای مشتریان سایت تفریحی می باشد.

فروش سایت عکاسی

مهم ترین هدف ما در طراحی سایت عکاسی استفاده از بهترین شیوه برای نمایش عکس ها و هنر و ذوق عکاس در سایت می باشد. عکاسان هنرمندانی با سلیقه خاص هستند و طراحی یک سایت برای آن ها کار آسانی نیست، اما گرافیست های مجرب و مطرح ما آماده هستند تا برای شما عکاسان گرامی چه به صورت شخصی و چه برای یک آتلیه عکاسی سایتی طراحی و پیاده سازی نمایند تا به خوبی بتواند زیبایی های عکس هایی که در سایت قرار می دهید را به کاربران نمایش دهد. به عنوان مثال استفاده از رنگ های مناسب، استفاده از قالب های خاص و جذاب و نوع چیدمان و نظم عناصر موجود در صفحه در کنار هم کمک می کند تا سایتی خاص و منحصربفرد داشته باشید.

فروش سایت خبری

سایت خبری خوب و مناسب سایتی است که عمل اطلاع رسانی را به درستی انجام داده و روزانه تعداد زیادی خبر را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای داشتن یک سایت خبری می توانید یکی از قالب های آماده را خریداری نموده و یا از ما بخواهید تا سایتی اختصاصی برایتان طراحی نماییم زیرا فروش سایت خبری نیز بخشی از خدمات تیم ابر آی تی برای مشتریان از هر صنفی می باشد. سایت خبری طراحی شده توسط ابر آی تی سامانه ای جامع به جهت ساخت، طراحی و مدیریت پرتال های خبری و خبرگزاری های اینترنتی می باشد. از ویژگی های این سایت خبری می توان به انعطاف پذیری بسیار بالا، پیکربندی چندلایه، امکان توسعه و مدیریت بخش های مختلف به صورتی پیشرفته و به شکلی که کلیه امکانات و ویژگی های پرتال خبری قابل اختصاصی سازی باشد، اشاره نمود.

فروش سایت مدارس

نمونه ای دیگر از فعالیت ها و خدمات شرکت ابر آی تی طراحی و فروش سایت مدارس می باشد، از آن جایی که هر مدرسه هم مانند هر صنف دیگر نیاز به وب سایت دارد ما برای مدیران مدرسه نیز این امکان را فراهم کردیم تا با هزینه کمتری بتوانند از یک سایت خوب بهرمند شوند برای این کار می توانید از قالب های آماده سایت مدارس که توسط تیم ابر آی تی طراحی شده اند استفاده نمایید و یا نیازها و سلیقه خود را با ما در میان بگذارید تا سایتی اختصاصی و با توجه به نظر شما طراحی نماییم. هدف ما از فروش سایت مدارس ارتباط راحت تر معلمان با اولیا و دانش آموزان، ارائه جزوات و کتاب های الکترونیکی، درج اخبار و اطلاعیه های مدارس،اعلام نتایج امتحانات، ثبت نام اینترنتی، پرسش و پاسخ میان معلمان و دانش آموزان، تشکیل انجمن های دانش آموزی و… می باشد.

فروش سایت هتل

ما با طراحی و فروش سایت هتل به شکل قوی و حرفه ای این امکان را در اختیار هتل داران عزیز قرار می دهیم تا بتوانند ارتباط بیشتری با مشتریان خود داشته و از نظرات و انتقادات آن ها درباره هتل مطلع شوند. همچنین از طریق راه اندازی یک وب سایت هتل استاندارد و کاربرپسند می توانید مشتریان جدیدی را به هتل خود جذب نمایید. ما در طراحی سایت، هتل شما را به خوبی به افراد معرفی می کنیم و با بهینه سازی سایت به دیده شدن آن کمک می کنیم. از دیگر امکاناتی که ابر آی تی در سایت هتل برای شما در نظر دارد امکان رزرو اتاق به صورت آنلاین می باشد و مشتری دیگر نگرانی بابت پر بودن هتل مورد نظر خود یا انتظار برای گرفتن اتاق مناسب نخواهد داشت.

فروش سایت ورزشی

سایت های ورزشی دارای مخاطبان زیادی هستند و اگر به خوبی برنامه نویسی و بهینه سازی شوند می توانند بازدید کننده زیادی نیز داشته باشند. از آن جایی که ورزش مقوله هیجان انگیزی است و بیشتر طرفداران سایت های ورزشی را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند، گرافیست های با تجربه گروه ابر آی تی تلاش می کنند تا با استفاده از رنگ های شاد و طراحی جذاب و هیجانی مخاطبان را به سایت جذب نمایند. هدف ما از طراحی و فروش سایت ورزشی ارائه مطالبی همچون اعلام نتایج بازی ها، تحلیل ورزشی، اطلاع رسانی، معرفی باشگاه، جذب مشتریان بالقوه از طریق سایت ورزشی، فروش محصولات ورزشی، معرفی بازیکنان تیم ها و رشته های ورزشی و… می باشند.

فروش سایت بانوان

فروش سایت بانوان می تواند در نوع ها و موضوعات مختلفی انجام شود، به عنوان مثال سایت آرایشگاهی، سایت آثار هنری بانوان، سایت فروشگاه های بانوان، سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، سایت مسائل حقوقی بانوان، سایت مزون و لباس عروس، سایت آموزش مسائل زناشویی و بسیاری عناوین دیگر که در ارتباط با امور و مسائل بانوان می باشند. طراحان ابر آی تی سایت بانوان را با امکانات بسیاری همچون ظاهر گرافیکی زیبا و کاربرپسند، امکان عضو گیری و مدیریت اعضا، امکان نمایش محتوای سایت در قالب دسته بندی های مرتب، امکان جستجوی پیشرفته و فیلترینگ، امکان قرار دادن ویدیو و تصاویر، امکان نظردهی و گفتگو بین اعضا و… طراحی و آماده خواهد کرد تا بانوان گرامی بتوانند در زمینه های مختلف در فضای اینترنت نیز به فعالیت بپردازند.

فروش سایت تالار گفتگو

طراحی و فروش سایت تالار گفتگو که در فضای مجازی به آن فروم می گویند عمدتا به جهت به اشتراک گذاری مهارت ها و دانش افراد صورت می گیرد. معمولا این نوع سایت ها در رابطه با موضوعی خاص ایجاد می شوند و اشخاص متخصص در حوزه موضوع مشخص شده با عضویت در تالار گفتگو مطالب مفید خود را در اختیار افراد دیگر گذاشته و یا درباره موضوع بحث و تبادل نظر می نمایند. سایت های تالار گفتگو که توسط ابر آی تی طراحی می شوند شامل ویژگی هایی از جمله طراحی ریسپانسیو، سرعت لود مناسب، امنیت، طراحی قالب مناسب و امکانات دیگری همچون نحوه عضویت ساده، سهولت مدیریت سایت، امکان آپلود فایل توسط اعضا و خیلی امکانات دیگر می باشد که با توجه به نیاز و بودجه شما انجام می شوند.

فروش سایت مجله اینترنتی

سایت مجله اینترنتی از جمله سایت های تفریحی و پربازدید می باشد که افراد با سنین و سلیقه های مختلفی به آن مراجعه کرده و از مطالب آن لذت می برند. فروش سایت مجله اینترنتی که از دیگر خدمات شرکت ابر آی تی می باشد از امکانات بسیاری نیز برخوردار است. ویژگی چنین سایت هایی انتشار اخبار، مقالات، مباحث روز و سرگرمی می باشد، برای جذب کاربران بیشتر از طریق موتورهای جستجو ما سایت را برایتان به صورت بهینه طراحی خواهیم نمود و از گرافیک مناسب و کاربر پسند در طراحی قالب آن استفاده می کنیم. اگر بودجه کافی برای سایت مجله خود در نظر گرفته اید می توانید سلیقه خود را با ما در میان بگذارید تا سایت را به صورت اختصاصی برایتان طراحی نماییم، در غیر این صورت می تواند با هزینه کمتری از قالب های آماده که در فروش سایت مجله خبری قرار داده شده بهرمند شوید.

فروش سایت مراکز تجاری

وجود مراکز تجاری یکی از راه های جذب سرمایه و همچنین پاسخ به تمامی نیازهای مشتریان می باشد که راه اندازی یک وب سایت برای مرکز تجاری می تواند به توسعه و پیشبرد اهداف آن کمک نماید. می دانیم که سایت مراکز تجاری به سرعت مورد بازدید قرار خواهد گرفت اما بواسطه سئو و بهینه سازی وب سایت این امر سریعتر صورت می گیرد. شما می توانید برای سفارش سایت مراکز تجاری به قسمت فروش سایت مراجعه نمایید. شرکت ابر آی تی در جهت فروش سایت مراکز تجاری سعی خود را بر آن داشته تا سایت هایی قوی، حرفه ای و استاندارد طراحی نماید، همچنین آموزش مدیریت وب سایت و پشتیبانی از سایت پس از تحویل آن از دیگر خدمات شرکت ابر ای تی می باشد.

فروش سایت صرافی

از آنجایی که مدتی است کشور با تغییرات روز به روز نرخ ارز و دلار مواجه شده است قطعا بازدید سایت های صرافی نیز بسیار بالا رفته است. اگر تابحال شما برای صرافی خود سایت تهیه نکرده اید باید بدانید که از قافله جاماندید. پس بهتر است به بخش فروش سایت ما سری بزنید زیرا یکی دیگر از فعالیت های شرکت ابر آی تی طراحی و فروش سایت صرافی می باشد. مزیت های طراحی سایت صرافی توسط تیم ابر آی تی داشتن امکاناتی از قبیل امنیت سایت، استفاده از آخرین تکنولوژی و متدهای طراحی سایت، گرافیک مناسب و جذاب، سرعت بالا و بسیاری امکانات دیگر که مورد نیاز مشتریان و مخاطبان سایت شما می باشد. مهم ترین نکته در ارتباط با سایت صرافی به روز بودن قیمت انواع ارز و سکه می باشد زیرا در زمانی قرار داریم که ممکن است در طول حتی یک روز قیمت ها تغییر کنند.

فروش سایت گردشگری

شرکت ابر آی تی با سابقه طراحی سایت های موفق، استاندارد و پربازدید و طراحی های اختصاصی سایت با توجه به سلیقه و نیاز کاربران سایت شما در زمینه سایت گردشگری آماده است تا خدمات خود را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد. خدمات ما در زمینه طراحی و فروش سایت گردشگری شامل مواردی همچون برنامه نویسی اصولی، طراحی قالب زیبا، امکان ایجاد هر تعداد صفحه، عیب یابی سایت، بهینه سازی، امکان رزرو آنلاین هتل و تورهای گردشگری، امکان جستجوی هوشمند برای کاربران، دارای پنل مدیریت ساده برای اعمال تغییرات در سایت و… می باشد تا سایتی که به شما ارائه می دهیم کامل و بی نقص باشد و در هنگام استفاده از آن دچار مشکل نشود. همچنین پشتیبانی سایت طراحی شده نیز برعهده ما می باشد و در هر زمان آماده خدمات رسانی به مشتریان خود هستیم.

فروش سایت رستوران

همانطور که چیدمان و خدمات مطلوب در یک رستوران برای جذب مشتری بیشتر، اهمیت فوق العاده ای دارد به همین منوال ما نیز در ابر آی تی با طراحی اختصاصی گرافیکی سایت شما به گونه ای عمل می کنیم که کاربر با ورود به محیط سایت همان حس وارد شدن به رستوران را تجربه نماید. همچنین ما با در نظر گیری سرویس های مختلف در طراحی سایت رستوران، امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهیم تا بتوانند غذاهای مورد علاقه خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین سفارش دهند یا میز رزرو کنند. از طرفی دیگر طراحان ما در ابر آی تی با بکارگیری اصول سئو که تاثیر بسزایی در دیده شدن سایت شما میان هزاران سایت رستوران دارد موجب قرار گرفتن آن در صفحه اول گوگل خواهد شد. فروش سایت رستوران و پشتیبانی از آن از خدمات شرکت ابر آی تی می باشد، از این رو مفتخریم تا سایتی بی عیب و نقص را برای شما آماده نماییم.

فروش سایت موزیک

امروز دیگر کسی نیست که از گوشی موبایل خود برای گوش دادن به موزیک استفاده نکند، همه ما فایل موزیک های مورد علاقه مان را از طریق اینترنت دانلود می کنیم، به همین جهت درخواست های زیادی برای طراحی و فروش سایت موزیک به ما می شود. به همین جهت برای رضایت مشتریان خود سایت های موزیک متنوع در قالب های زیبا و کاربر پسند آماده کرده ایم که با هزینه کم می توانید آن ها را تهیه و برای خود یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی نمایید. سایت های موزیک طراحی شده توسط تیم ابر آی تی دارای امکانات مختلفی از جمله آرشیو موزیک، رتبه بندی، اشتراک ویژه، ثبت نام و عضویت در سایت، لینک دانلود مستقیم، دانلود با کیفیت های مختلف، بهینه سازی سایت و… می باشد.

فروش سایت املاک

از دیگر تخصص های شرکت ابر آی تی به طراحی و فروش سایت املاک اشاره می کنیم، این سایت برای بنگاه ها و آژانس املاک طراحی و پیاده سازی می گردد. مشاورین املاک با راه اندازی سایت املاک خود با کاربری آسان و امکانات متناسب با نیازهای مشتریان به راحتی می توانند اطلاعات املاک موجود در فایل های خود را در سایت ثبت و مدیریت نمایند و کسب و کار خود را در فضای اینترنت رشد و توسعه دهند. امکانات ایجاد شده در سایت املاک توسط ابر آی تی عبارت انداز دسته بندی پیشرفته براساس استان، شهر و منطقه، ایجاد طبقه بندی انواع ملک، نمایش آدرس هر ملک بر روی نقشه گوگل، درج تصاویر برای هر ملک، قابلیت تعریف امکانات مختلف برای هر ملک و… که استفاده از هر بخش برای کاربران بسیار ساده می باشد.

فهرست