طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی قدمی مطمئن برای رونق بخشیدن به همه کسب و کارها است، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی امکان معرفی و عرضه محصولات به صورت ۲۴ ساعته در سراسر ایران را فراهم می کند؛ به همین دلیل طراحی وبسایت فروشگاهی نقطه شروع فروش آنلاین محسوب می شود. مطمئناٌ متوجه حضور پررنگ فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا و بامیلو  شده اید همانطور که آمار ها نشان می دهد مردم ایران  از خریدهای اینترنتی و غیر حضوری استقبال خوبی نشان داده اند و باعث رواج یافتن سایت های فروشگاهی اینترنتی در همه زمینه ها شده اند، طراحی یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای بهترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی، تبلیغ و به فروش رساندن محصولات است، هر شخص بدون داشتن سرمایه و انبار می تواند یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد تا کالا ها و خدمات خود را در دنیای وب معرفی نماید و رفته رفته کار خود را گسترش دهد پس اگر به فکر راهی برای افزایش آمار فروش هستید تا سهم بیشتری از بازار ایران را ازآن خود کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از همین لحظه تصمیم به طراحی فروشگاه اینترنتی نموده و هرچه زودتر ساخت سایت فروشگاهی خود را آغاز نمایید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

قیمت طراحی وبسایت فروشگاهی به میزان امکانات سایت محاسبه می شود، در ادامه به  بخشی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی شرکت ابر آیتی اشاره  نموده ایم، سایت های فروشگاهی شرکت ابر آی تی تمام نیازهای یک وبسایت فروشگاهی را پوشش می دهد و می تواند فضایی مطمدن در بستر اینترنت برای خرید و فروش آنلاین ایجاد نمایند، طراحی وب سایت فروشگاهی مطمئن و سریعترین  راه بازگشت سرمایه اس پس اصلا نگران هزینه هایی که بابت تهیه یک وبسایت فروشگاهی پرداخت می کنید نباشد. برای تعیین هزینه دقیقتر و دریافت پیش فاکتور معتبر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

امکانات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی به نسبت باقی مدل ها از امکانات و ویژگی های بیشتری  برخوردار است، سایت های فروشگاهی امکان دستبندی و فیلتر کردن محصولات را به کاربران می دهد تا بتوانند محصول مورد نظر خود را با سرعت بیشتری پیدا کنند و پرداخت هزینه جنس را با اتصال سایت به درگاه بانکی انجام بدهند، به همین دلیل یک سایت فروشگاهی به هیچ عنوان قابل مقایسه با یک سایت شرکتی نیست، هدف سایت شرکتی معرفی مجموعه  است ولی سایت فروشگاهی تنها تکمیل فرایند فروش و کسب درآمد را دنبال می کند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قدمی مطمئن برای رونق بخشیدن به همه کسب و کارها است، طراحی ساخت سایت فروشگاه اینترنتی امکان معرفی و عرضه محصولات به صورت ۲۴ ساعته در سراسر ایران را فراهم می کند؛ به همین دلیل طراحی وبسایت فروشگاهی نقطه شروع فروش آنلاین محسوب می شود. مطمئناٌ متوجه حضور پررنگ فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا و بامیلو  شده اید همانطور که آمار ها نشان می دهد مردم ایران  از خریدهای اینترنتی و غیر حضوری استقبال خوبی نشان داده اند و باعث رواج یافتن سایت های فروشگاهی اینترنتی در همه زمینه ها شده اند، یک وب وب سایت فروشگاهی بهترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی، تبلیغ و به فروش رساندن محصولات است، هر شخص بدون داشتن سرمایه و انبار می تواند یک فروشگاه اینترنتی داشته باشد تا کالا ها و خدمات خود را در دنیای وب معرفی نماید و رفته رفته کار خود را گسترش دهد پس اگر به فکر راهی برای افزایش آمار فروش هستید تا سهم بیشتری از بازار ایران را ازآن خود کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از همین لحظه تصمیم به طراحی فروشگاه اینترنتی نموده و هرچه زودتر سایت فروشگاهی خود را افتتاح نمایید.  

group_add

تعریف چند ادمین با رنک دسترسی متفاوت

طراحی هر سایت فروشگاهی قدرتمندی مدیون چند ادمین دلسوز و کاربلد است، ادمین های سایت وظیفه ی به روز رسانی قیمت محصولات، کنترل سفارشات سایت و افزودن محصولات جدید را بر عهده دارند، خدمات طراحی سایت فروشگاهی ابر آی تی امکان تعریف چندین ادمین با سطح دسترسی های متفاوت را به مالک اصلی سایت می دهد.

developer_board

ایجاد پنل جداگانه برای نمایندگان و بازاریان

طراحی وب سایت فروشگاهی باید فضایی را به نمایندگان و بازاریابان خود اختصاص دهد تا بین قیمت خرید نماینده و بازاریاب با مشتری فرق ایجاد شود و در حق همکاران گرامی اجحاف به عمل نیاید.

ایجاد بخش پرسش و پاسخ

وجود فضای برای اظهار نظر کاربران سایت می تواند تاثیر مثبتی بر آمار فروش محصول بگذارد، مطالعه نظرات کاربران مختلف در مورد یک محصول می تواند انتخاب را برای مشتریان ساده تر کند تا هنگام خرید آنلاین محصول نگرانی کمتری داشته باشند.

local_atm

امکان صدور پیش فاکتور، فاکتور معمولی و رسمی

بسیاری از مشتریان به خصوص ادارات برای تهیه محصول نیاز به پیش فاکتور و فاکتور دارند، طراحان ما برای حل این مشکل و از دست ندادن مشتریان شرکتی امکان صدور پیش فاکتور و فاکتور از طریق سایت را فراهم کرده است.

credit_card

امکان اتصال به درگاه بانکی

اتصال سایت فروشگاهی به درگاه بانکی از ملزومات طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی است، درگاه بانکی این امکان را به کاربران میدهد به صورت آنلاین هزینه محصول را پرداخت نمایند، اخد درگاه بانکی عضو شتاب کار سختی نیست کافی است ابتدا نماد اعتماد خرید را کسب و مدارکی نظیر کپی شناسنامه، نام سایت، کارت ملی و غیره را به شرکت های عضو psp ارسال نمایید.

message

فعال سازی پنل اس ام اسی سایت فروشگاهی

پنل اس ام اسی یک از آپشن های طراحی حرفه ای سایت فروشگاه اینترنتی است، پنل اس ام اسی با ارسال پیامک ها تبلیغاتی و خبری، کاربران سایت را در جریان تخفیفات و وضعیت ارسال کالا ها قرار می دهد.

attach_money

ایجاد کد تخفیف برای کاربران

همه ی مردم به خصوص ایرانی ها هنگام خرید علاقه ی زیادی به گرفتن تخفیف از فروشنده دارند، امکان ایجاد کد تخفیف برای مشتریان لذت خرید را برای آنها چندین برابر می نماید.

filter_list

فیلتر محصولات

وجود فیلتر بر اساس رنگ، سایز، گارانتی، برند، قیمت و غیره علاوه بر حرفه ای کردن ظاهر سایت، سرعت یافتن محصول را افزایش میدهد.

vertical_align_center

امکان مقایسه چند محصول با هم

مقایسه فرایند انتخاب و خرید را برای مشتریان سایت بسیار ساده تر می نماید، فیلد مقایسه سایت چند محصول را در کنار هم قرار می دهد و تک به تک جزئیات محصول را نمایش می دهد، کاربران با مطالعه تفاوت های چند محصول در انتخاب خود دودل نمی شوند.

style

کنترل آمار فروش و موجودی انبار

طراحی حرفه ای هر سایت فروشگاهی باید امکان ارائه گذارش انبار و فروش را داشته باشد تا صاحب سایت به خوبی در جریان درآمد سایت قرار بگیرد.

مهمتر ترین قسمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی صفحه ی اصلی سایت است، صفحه اول محل خوبی برای نمایش حراج ها، محبوبترین و پرفروشترین محصولات می باشد، ظاهر سایت شما همانند ویترین شما عمل می کند، پس هرچه ویترین شما جذابتر باشد، مشتری های بیشتری مشتاق خرید از شما می شوند، در صفحه ی اول سایت برای جذب مخاطبینتان از اسلاید هایی نظیر پیشنهاد لحظه ای، پیشنهاد شگفت انگیز، جشنواره، پیشنهاد ما برای شما، جدیدترین کالا ها استفاده کنید تا بازدید کنندگان دیده کلی از تمام محصولات شما پیدا کرده و مجاب به خرید از فروشگاه شما شوند، در بین شلوغی صفحه ی اول، وجود دسته بندی ساده و منظم حیاتی است، هر سایت فروشگاهی امکان ایجاد بی نهایت شاخه و زیر شاخه را دارد، هرچه دسته بدنی شما ساده تر باشد، فرایند خرید برای کاربران آسانتر می شود، دسته بندی شاید ساده به نظر بیاید اما نیاز به طراحی هوشمندانه ای دارد که  تمامی محصولات را در بر بگیرد،  فراموش نکنید مهمترین هدف دسته بندی سایت رساندن کاربر به محصول مورد نیازش در کمترین زمان ممکن است.  مدیریت سایت فروشگاهی به نسبت نمونه سایت های دیگر بسیار دشوار است ، به همین دلیل امکاناتی نظیر به روز رسانی دسته جمعی قیمت ها، افزودن تعداد موجودی هر کالا، کسر شدن اتوماتیک پس از فروش، زمان بدنی حراجی و افزایش زمان مجاز ماندگاری کاربران در پنل  به مدیران سایت کمک زیادی می کند، پس هنگام طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای لازم است به پنل مدیریتی توجه بیشتری نمایید.

نحوه ی جلب اعتماد کاربران برای خرید فروشگاه اینترنتی :

طبیعتاً سپردن پول به یک سایت فروشگاهی برای بسیاری از افراد دشوار است و نمی توانند به راحتی اعتماد کند، نماد اعتماد، ظاهر سایت، شماره تماس، آدرس  تاثیر زیادی به جلب اعتماد مشتران دارد.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟ نماد اعتماد الکترونیکی مانند یک مشخصه به منظور اعتماد سازی است،این نماد به نام و آدرس صاحب اصلی سایت صادر می شود، که در صورت ایجاد شکایت، کلاهبرداری و غیره پای شخص حقیقی گیر باشد، هدف نماد اعتماد الکترونیکی حفظ حقوق کاربران و ایجاد اعتماد و اطمینان در دنیای مجازی است.

ظاهر سایت: طراحی کلی سایت، استفاده از رنگ ها، نحوه ی نمایش اسلاید ها، محل قرارگیری صحیح بخش و دسته بندی ها باعث القا حس اطمینان به کاربران می شود، شرکت ابر آی تی با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود حرفه ای ترین نمونه سایت های فروشگاهی را آماده کرده است، برای دیدن دمو سایت های فروشگاهی ما می توانید از وبسایت abaritdemo . ir ما بازدید نمایید.

سئو 

سئو مسئله حیاتی برای تمامی سایت ها به خصوص سایت های فروشگاهی است، هر بازدید می تواند مسبب یک خرید و چرخش مالی حساب شما شود همین موضوع باعث افزایش اهمیت سئو سایت فروشگاهی شده است، سئو باعث قرار گیری وبسایت شما در صفحه ی اول گوگل می شود و راه ورود مخاطبین هدفمند به وبسایتتان هموار می نماید. سئو سایت از اصلی ترین حوضه های فعالیت شرکت ابر آی تی است که هنگام تحویل طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی به مشتریان آموزش داده می شود، تاکید ما برای افزایش بازدید سایت تهیه، انتشار محتوا به روز بدون کپی و انتخاب بهترین عنوان ها است، برای سئو سایت فروشگاه اینترنتی خود توصیه می کنم با تیم سئو شرکت ابر آی تی مشورت کرده و از پکیج های سئو تضمینی و بک لینک ما استفاده نمایید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ابر آی تی:

با توجه به افزایش مشغله های زندگی افراد کمتری وقت کافی برای رفتن به بازار و خرید حضوری را دارند به همین دلیل عامه مردم به خرید اینترنتی رو آورده اند. سایت های فروشگاهی اینترنتی این امکان را به کاربران می دهند تا با خواندن توضیحات و مشاهده عکس سفارش خود را ثبت و تکمیل نمایند، شرکت طراحی سایت و سئو ابر آی تی با داشتن سالها تجربه تا به الان بروزترین سایت های فروشگاهی را طراحی کرده تا تجربه لذت بخش فروش اینترنتی را تداعی کند، زیر ساخت قوی سایت ، طراحی گرافیکی و آموزش کار با پنل سه اصل مهم طراحی سایت فروشگاهی ابر آی تی بوده است و پیرو این سه اصل توانسته مشتری های قدیمی را کنار خودش حفظ نماید. ابر آی تی با استفاده از جدیدترین تاکتیک های طرای وبسایت فروشگاه اینترنتی و تحلیل رفتارشناسی مشتریان سایت های فروشگاهی همراه شما در طراحی بهترین وب سایت فروشگاهی اینترنتی خواهد بود ما برایتان پکیج های طراحی سایت متنوع همراه با قیمت های فوق العاده آماده کرده ایم پس با ما تماس بگیرید….

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست