سفارش ساخت سایت حرفه ای

سفارش ساخت سایت حرفه ای که توسط شرکت ابر ای تی پذیرفته می شود یکی از خدمات تیم ما می باشد. از نظر شما یک وب سایت حرفه ای چگونه سایتی است و چه فاکتورهایی دارد؟ سفارش ساخت یک وبسایت حرفه ای باید طوری صورت گیرد که وب سایت طراحی شده مخاطبان هدف را به خود جذب نماید. با سفارش دادن ساخت یک سایت حرفه ای از یک وب سایت استاندارد، بهینه، ریسپانسیو، کاربرپسند و پر سرعت برخوردار خواهید شد. این ها عواملی هستند که باعث می شوند سایت در همان لحظه اول کاربر را جذب نماید. سفارش ساخت وب سایت حرفه ای  توسط طراحان تیم ابر آی تی با چندین سال سابقه در امر طراحی و ساخت سایت به صورت کاملا استاندارد و با کیفیت انجام می شود. برای اینکه یک وب سایت نظر بیشتر کاربران را به خود جلب کند می بایست از تجربه کاربران در سایت آمارگیری کرده و مخاطبان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. به عنوان مثال باید رده سنی مخاطبین سایت را بدانیم و اینکه از چه دستگاهی برای جستجو در اینترنت استفاده می کنند، هدف وبسایت چیست و مخاطبان در این سایت دقیقا به دنبال چه چیزی هستند، هر کدام از این فاکتورها در نوع سفارش حرفه ای ساخت سایت  و طراحی آن موثر واقع هستند.

نقش کلیدی محتوا در سفارش ساخت سایت حرفه ای

پس از گرفتن سفارش ساخت وبسایت حرفه ای از مشتری و طراحی سایت مهم ترین بخشی که باید به آن پرداخته شود محتواست. در تولید محتوا باید به نکاتی از جمله استفاده از فونت های مناسب و بجا، نداشتن غلط املایی، تکراری نبودن جملات و عبارت های استفاده شده در متن، چیدمان صحیح آیتم ها و… توجه نمود. ویژگی سفارش ساخت سایت حرفه ای و طراحی آن باید طوری باشد که کاربر به تمام مطالب مورد نیاز خود به راحتی دسترسی داشته باشد. درکل تمام این موارد که در تجربه کاربر در رابطه با سایت تاثیرگذار هستند UX گفته می شود، به همین جهت در زمان ساخت سایت حرفه ای و سفارش آن UX می بایست مورد توجه قرار گیرد و به طور کامل رعایت شود.

سفارش ساخت سایت حرفه ای و طراحی آن طوری که مورد توجه گوگل باشد

موتورهای جستجویی همچون گوگل وب سایت ها را مانند کاربران نمی بینند بلکه آن ها را از طریق خواندن برخی قسمت ها مانند عنوان صفحه، متای توضیحات، محتوا و… شناسایی می کنند. این موتورهای جستجو برای نمایش نتایج دقیق تر به کاربران نیاز دارند تا اطلاعات را از این قسمت ها بخوانند که برخی از آن ها مانند متای توضیحات برای کاربر قابل مشاهده نیست. همچنین موارد دیگری نیز وجود دارند که گوگل نیاز به دانستن آن ها دارد، به عنوان مثال در سایت خود محصولاتی دارید و گوگل می خواهد بداند چه محصولی برای مشتریان محبوب تر است. اما در حالت عادی این مورد نمایش داده نمی شود ولی در طراحی سایت حرفه ای می توان نتایج نظرسنجی مخاطبان را برای گوگل به نمایش دربیاوریم. برای نمایش چنین مواردی باید از Schema استفاده نمایید. در سفارش ساخت وب سایت حرفه ای امر سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم است و این نکات نیز به بهینه سازی سایت کمک می کنند.

نحوه سفارش ساخت سایت حرفه ای به چه صورت است؟

این سوالی است که بیشتر مدیران شرکت ها و افراد برای راه اندازی سایت خود با آن مواجه هستند. برای اطلاع از نحوه سفارش ساخت سایت حرفه ای به شرکت طراح و اینکه چه درخواست هایی را به چه صورتی باید از طراح داشته باشید به مطالعه ادامه مطلب بپردازید. در ادامه مراحل سفارش ساخت وبسایت حرفه ای برای انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی، پزشکی و غیره را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست