طراحی وب سایت خبری

طراحی وب سایت خبری که یکی از چندین خدمات شرکت طراحی سایت ابر آی تی می باشد، براساس جدیدترین استانداردهای طراحی سایت و با توجه به بروزترین الگوریتم های گوگل طراحی و آماده ارائه به کاربران می گردد. البته واضح است که شبکه های اجتماعی همچون تلگرام یا توییتر نقش پررنگی در انتقال و پخش سریع اخبار پیدا کرده اند اما طراحی سایت خبری نیز هنوز هم طرفداران خود را دارد زیرا یک وب سایت از دید کاربران نسبت به شبکه های اجتماعی رسمی تر و معتبرتر است. تیم طراحی سایت ابر آی تی از تجربه کافی در طراحی وب سایت های خبری برخوردار بوده و با افتخار آمادگی خود را جهت طراحی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین وب سایت ها اعلام می نماید. به طور کلی علاوه بر طراحی یک وب سایت بهینه بودن ساختار وب سایت، کدنویسی و سیستم مدیریت محتوای آن نیز مهم است به این جهت که بدون سئو مناسب سایت برای کاربران نمایش داده نخواهد شد. ما به عنوان شرکت طراحی سایت به جهت بهینه بودن طراحی وب سایت خبری و بالا بودن رتبه آن در گوگل به شماسفارش وب سایت خبری به صورت اختصاصی را پیشنهاد می کنیم زیرا در این نوع طراحی وب کدنویسی به صورتی انجام می شود که سایت بسیار سبک باشد و آخرین استانداردهای طراحی وب در آن رعایت شود بدین ترتیب سئو سایت با صرف زمان و هزینه کمتری به نتیجه خواهد رسید.

ویژگی های طراحی وب سایت خبری ایده آل

ویژگی های وب سایت خبری

خدمات طراحی سایت خبری فعال و معتبر نیازمند پیروی از آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب می باشد، البته باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید که  نباید طراحی وب سایت خبری طوری باشد که با طرح های گرافیکی سنگین ورود به سایت و استفاده از آن را برای کاربرانی که با اینترنت ضعیف و یا سیستم هایی قدیمی وارد می شوند سخت شود. زیرا سرعت لود سایت و بارگذاری صفحات جزو مهم ترین فاکتورها در سئو و همچنین محبوبیت یک وبسایت خبری به شمار می رود. طبق آمارهای بدست آمده وب سایت هایی که ساده و سبک هستند و دارای ترکیب رنگی متناسبی می باشند بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند و برعکس آن، سایت های پیچیده و شلوغ که تجربه کاربری و روانشناسی رنگ ها را رعایت نکرده باشند هیچ گاه مورد توجه کاربر قرار نمی گیرند.

سئو وب سایت های خبری

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مسائل در طراحی سایت خبری سئو و بهینه سازی آن می باشد. تیم طراحی سایت و سئو ابر آی تی هم به صورت مشاوره تلفنی و هم به صورت قرار دادی خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت های خبری را نیز ارائه می دهد. علاوه بر میزان فعالیتی که جهت سئو وب سایت صورت می گیرد رعایت استانداردها و اصول سئو در هنگام طراحی وب سایت های خبری نیز بسیار مهم است.

سئو وب سایت خبری

نکات مهم در طراحی وب سایت خبری

قبل از هر چیز برای اطلاع از هرینه طراحی وب سایت خبری می بایست بدانید که سایت های خبری شامل چه ویژگی ها و امکاناتی هستند. یک وب سایت خبری بدون این ویژگی ها نمی تواند سایتی موفق باشد. از جمله ویژگی های بسیار مهم در طراحی یک سایت خبری می توان به نمایش صحیح اخبار در طبقه بندی های منظم و مرتبط به یکدیگر اشاره نمود. باید برای هر نوع خبر دسته بندی مخصوصی ایجاد گردد و خبرهای مربوط به هر دسته در جای مناسب خود قرار گیرند. دسته بندی های خبری عبارتنداز: اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، فرهنگی، علمی، ورزشی و… به این جهت که طراحی وب سایت خبری شما به شکل بهتری انجام شود و منظم تر باشد می توانید در هرکدام از دسته های ذکر شده دسته های دیگری قرار دهید و خبرها را در این زیر شاخه ها جای دهید، به این صورت یافتن اخبار و مطالب خاص نیز آسان تر می شود. برای مثال دسته اخبار سیاسی می تواند خود شامل زیرشاخه های اخبار دولت، اخبار سیاسی خارجی، اخبارسیاسی داخلی، اخبار مجلس و… باشد. همچنین دیگر دسته ها نیز به همین صورت می توانند دارای زیر شاخه های مرتبط به خود باشند.

چگونه یک سایت خبری موفق داشته باشیم

فاکتورهای زیادی برای این که ایجاد وب سایت خبری با کیفیت داشته باشیم وجود دارد که مهم ترین مساله در موفقیت یک وب سایت خبری تعداد مخاطبان و بازدید بالای آن است. به همین دلیل طراحی وب سایت های خبری باید طوری انجام شود که بتواند از طریق گوگل و یا به طور مستقیم ورودی زیادی داشته باشد. پس از آن نیز طراحی سایت های خبری باید طوری باشد که از طریق محتوای مناسب و جذاب کاربران را در سایت نگه دارد و همچنین موجب شود کاربران همواره به این سایت مراجعه نمایند. در این مطلب به ویژگی های  طراحی وب سایت خبری می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست