طراحی سایت خبری

پیشرفت روز به روز تکنولوژی، دسترسی همه به اینترنت از طریق گوشی های موبایل، استقبال مردم از طراحی سایت خبری را نتیجه داده است که در مقابل روزنامه های خبری کثیرالانتشار کم نیاورده، بلکه با انتشار خبر به صورت لحظه توانسته اند از آنها جلو بزنند، طراحی سایت خبری می تواند به خوبی تمامی شاخه های خبری را پوشش دهد و انواع خبر را صورت دسته بندی شده نمایش بدهد، دسته های سایت خبری شامل اخباری داخلی، اخبار بین المللی، اخبار ورزشی،اخبار سیاسی، اخبار پزشکی و … میشوند. آمارهای منتشر شده نشان می دهند کاربران ایرانی علاقه زیادی به این سایت ها دارند و هر روی اخبار جدید را از طریق سایت های خبری دنبال می کنند.

امکانات

trending_up

سئومند بودن

مهمترین هدف هر فرد از طراحی سایت خبری، کسب درآمد از آن می باشد و تا زمانی که سایت شما در صدر نتایج جستجو نباشد، نمی توانید درآمد ایده آلی از آن کسب نمایید. سئو به زبان ساده به مجموعه ای از قعالیت ها جهت ایجاد تغییرات در استراتژیک وب است ، گفته می شود. هدف اصلی از سئو، تنها قرارگرفتن در صدر نتابج جستجو می باشد. وظيفه کارشناسان سئو بروز نگه داشتن وب سایت و رعایت قوانین گوگل می باشد.
perm_identity

کاربرپسند بودن

طراحی قالبی ساده و خلوت این امکان را می دهد تا علاوه برافزایش جذابیت سایت، استفاده از آن برای عموم مردم در هر رده سنی و سطح دانش آسان و لذت بخش گردد. طراحی سایت خبری شلوغ باعث سردر گمی مخاطب می شود، بازدیدکنندگان شما دنبال اخبار هستند، استفاده از تبلیغات زیاد آن ها را کلافه می کند. تا حد امکان از استفاده بی رویه پاپ آپ اجتناب کنید بگذارید بازدید کنندگان از وب سایت خبری شما لذت ببرند.
search

جستجو

با قرار دادن بخشی به عنوان جستجو در بخش ها و صفحات مختلف می توانید زمان انتظار و گشت و گذار بی هدف در وب سایت را کاهش دهید. فیلد جستجو باید در بخش مناسبی از سایت قرار بگیرد تا بتوان اخبار و موضوعات را با توجه به فیلترهای تعریف شده توسط صاحب سایت برای کاربر انجام شود. بخش جستجو از مهم ترین بخش های یک وب سایت خبری به شمار می رود.
mobile_friendly

واکنشگرا

با توجه به اینکه اغلب کاربران از گجت های مختلف به خصوص تلفن همراه به اینترنت متصل می شوند ریسپانسیو بودن سایت شما نسبت به سایت های خبری دیگر یک مزیت به حساب می آید. نمایش صحیح سایت در تمامی ابعاد صفحه این امکان را به مخاطبان می دهد تا بتوانند از دستگاه های مختلف به راحتی وارد سایت شما شوند. با توجه به رایج بودن استفاده از تلفن همراه طراحی سایت خبری ریسپانسیو باعث جذب مخاطبین بیشتر می شود.
done_all

پنل مدیریتی ساده

پنل وب سایت ساده، انگیزه ای برای به روز نگه داشتن اخبار، مطالب و محصولات وب سایت برای کاربران فراهم می کند، شرکت ابر آی تی با طراحی محیط پیشخوان ساده و نیز ارائه آموزش حضوری به شما عزیزان، این امکان را به شما می دهد تا به سادگی و با چند کلیک تغییرات را در خدمات و محصولات خود، بدون نیاز به شرکت و شخصی انجام دهید. با به عنوان مشاور کنار شما خواهیم بود تا این مسیر برای شما ساده تر باشد.
record_voice_over

نظرات

شما می توانید با قرار دادن بخش نظرات در وب سایت خبری خود، اخبار و مقالات خود را داغ کنید و باعث شوید این مطالب و نظرات در سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر بازتاب داشته باشند و به اشتراک گذاشته شوند. کاربران با خواندن نظرات سایرین، زمان بیشتری را در صفحه خبر می گذرانند. پیشنهاد ما استفاده از بخش نظرات و قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری در وب سایت برای شما می باشد.
web

قالب زیبا

تصور کنید وارد سایتی می شوید که اطلاعات و مطالب با نظم، بر اساس قوانین ساده و با گرافیک زیبایی در صفحه طراحی و قرار داده شده است و برای کاربر محیطی فراهم ساخته است که بتواند به بخش های مورد نیاز خود مراجعه کند و مطالب، خدمات و محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. بنابراین گرافیک زیبا می تواند کاربران را در سایت شما نگه داشته و ترغیب به ایجاد همکاری نماید. شرکت ابر آی تی کنار شما خواهد بود.
dvr

طراحی اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی بدین معنی می باشد که سایت با طراحی خاصی مد نظر شماست و با تشریح موارد نیازهای خود را از یک سایت برای ما مطرح می کنید. مهندسین و کارشناسان ما بر اساس سلیقه شما و تا تایید نهایی طرح، کنار شما خواهند بود و بعد از تحویل نهایی پروژه، شما فقط محتوای وب سایت خود را تغییر می دهید و همه المان ها از قبل طراحی شده است. اگر به دنبال طرحی خاص بین رقبای خود هستنید با ما تماس بگیرید.
archive

آرشیو کامل

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی سایت خبری و جذب کاربر، داشتن آرشیو، دسته بندی کامل و دسترسی آسان است. توجه داشته باشید که هر خبر در دسته بندی مرتبط با خودش قرار گیرد به طور مثال اخبار مربوط به فوتبال باید در دسته بندی ورزشی قرار گیرند. جهت سامان دهی هر چی بیشتر دسته بندی ها می توانید آن ها را در چند سطح تعریف و یافتن خبر را برای کاربران ساده تر نمایید.

درآمد طراحی سایت خبری

سایت های خبری بدون دریافت هزینه اخبار روز را در اختیار کابران قرار می دهند، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کسب درآمد صاحبان سایت خبری از چه طریق است؟ طراحی سایت خبری یک از روش های کسب درآمد بدون سرمایه گذاری است، برخی از سایت های خبری موفق به کسب درآمد میلیونی در ماه شده اند. رپورتاژ، بک لینک و بنر تبلیغاتی راه های کسب در آمد سایت های خبری هستند که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

 • کسب درآمد طراحی سایت خبری از طریق رپورتاژ: رپورتاژ یا رپرتاژ نوعی تبلیغ است که در قالب خبر یا گزارش انتشار می یابد، رپورتاژ در ظاهر بی طرافه نوشته می شود ولی در باطن هدفی را دنبال می کند که در نتیجه گیری آخر نهفته است، شرکت ها، پزشکان و فروشندگان زیادی برای نوشته شدن نامشان در خبر ماهانه مبالغ سنگینی را پرداخت می نمایند.
 • کسب درآمد طراحی سایت خبری از طریق بک لینک: از آنجایی که لینک سایت خبری برای ربات های گوگل بسیار ارزشمند است و تاثیر زیادی بر رتبه سایت می گذارد، تمامی سایت ها به دنبال گرفتن بک لینک از سایت های خبری هستند و برای دستیابی به این لینک ماهانه مبالغی را به سایت های خبری می پردازند.
 • کسب در آمد طراحی سایت خبری از طریق بنر و تبلیغات: تبلیغات به شکل بنری اصلی ترین راه درآمد سایت های خبری است، سایت های خبری برای تک تک هدر های موجود در صفحه ی اصلی و دیگر صفحات نرخ تعیین می نمایند با یک حساب ساده و شمردن تعداد بنر و بررسی لیست تعرفه ها می توان به درآمد میلیونی سایت های خبری پی برد.

با توجه به محبوبیت روز افزون سایت های خبری درآمد این سایت ها نقطه توقفی نداشته و هر روز بیشتر بر نرخ تعرفه هایشان افزوده می شود. سایت نمناک، ورزش ۳ و غبره نمونه هایت های موفق خبری هستند که به این درآمد ها دست یافته اند.

85

خصوصیات سایت خبری

عمده ترین دلیل طراحی سایت خبری، اطلاع مخاطبان از اخبار دست اول و بروز در سطح بین المللی می باشد. در کنار نشریات، شبکه اجتماعی، تلویزیون و رادیو سایت های خبری توانسته اند جایگاه و محبوبیت زیادی کسب نمایند. بارگذاری و بروز رسانی سریع رمز موفقیت شما برای جذب مخاطبان بیشتر است. در ادامه به برخی از موارد محبوبیت سایت خبری اشاره می نماییم:

update

به روز رسانی

بروزرسانی مداوم و انتشار خبر جدید موجب جدب مخاطبین و رضایت بازدید کنندگان می شود. هیچ کس علاقه ای به خواندن اخبار تکراری ندارد، ارائه اخبار تکراری یا کپی از سایت های دیگر از ارزش سایت شما می کاهد.
spellcheck

صحت

صداقت در انتشار و ارائه اخبار موثق سایت شما را محبوبتر می نماید. متاسفانه در بعضی از سایت های خبری شاهد انتشار اخبار کذب جهت جذب مخاطب هستیم در صورتی که انتشار اخبار از منابع نامعتبر باعث کاهش اعتبار و مخاطبان شما می شود. معمولا بسیار اتفاق افتاده که با شنیدن اخبار، این سوال پیش بیاید که آیا این خبر صحت دارد یا خیر؟ و معمولا کاربران با تردید صحت اخبار، آن ها را دنبال می کنند. منبع خبرنه تنها برای مخاطبان بلکه برای سایت های خبری نیز اهمیت دارد. سایت های خبری با انتشار اخبار کذب، سست و استفاده از منابع نامعتبر بازدیدکنندگان خود را دلسرد کرده و اعتبار رسانه را کاهش می دهند..لازم به ذکر است معرفی منبع و نام نویسنده در پایان خبر از اهمیت ویژه ای در کسب اطمینان کاربر برخوردار است.
playlist_add_check

استفاده آسان

طراحی قالبی زیبا، ساده و خلوت این امکان را می دهد تا علاوه برافزایش جذابیت سایت، استفاده از آن برای عموم مردم در هر رده سنی و سطح دانش آسان و لذت بخش گردد. طراحی سایت خبری شلوغ باعث سر در گمی مخاطب می شود، بازدیدکنندگان شما دنبال اخبار هستند، استفاده از تبلیغات زیاد آن ها کلافه می کند. تا حد امکان از استفاده بی رویه پاپ آپ اجتناب کنید بگذارید بازدید کنندگان از وب سایت خبری شما لذت ببرند. پاپ آپ باعث آزار بازدیدکنندگان و خروج آنها از سایت می شود.
play_arrow

چند رسانه ای/Multimedia

انتشار اخبار در فرمت های گوناگون و ارائه مطالب به صورت گرافیکی، ویدئو و صوت در کنار مطالب و اخبار، جذابیت سایت شما را دوچندان کرده و تعامل بیشتری از نظر روانشناسی با بازدیدکنندگان سایت خبری شما خواهد داشت. اما توجه داشته باشید که استفاده بی رویه از تصویرها و ویدئو ها سرعت لود سایت و صفحات شما را پایین می آورد. در نتیجه با پایین آمدن سرعت لود، زمان بارگذاری سایت بیشتر می شود و کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد..
timer

سرعت سایت

یکی از مهمترین فاکتور های که در طراحی سایت خبری به آن باید توجه نمود سرعت لود یا بارگذاری صفحات است. استفاده حداقل و بهینه از گرافیک، ویودیو و … تاثیر به سزایی در افزایش سرعت بارگذاری و ماندگاری مخاطب در سایت شما خواهد داشت..
public

ارائه در سطح بین الملل

طراحی سایت خبری به صورت چند زبانه می تواند مخاطبان بیشتری را در سراسر جهان جذب نماید. شما نیز می توانید اخبار روز دنیا را به زبان های گوناگون ارائه نمایید.
query_builder

زمان و تاریخ معتبر

ارائه تاریخ و زمان اخبار باعث جلب اطمینان کاربر از به روز بودن خبر می شود.

ایجاد دسته بندی با نزکترین عنوان علاوه بر نظم بخشیدن به سایت از سردگمی کاربران جلوگیری می کند، یک سایت خبری جامع می تواند تمامی شاخه های خبری را در بر بگیرد در اماده به صورت تیتروار اصلی ترین دسته و زیر دسته سایت های خبری را عنوان نموده ایم :

 • سیاسی (مجلس، دولت، احزاب و تشکل ها، تحولات منطقه، سیاست خارجی، سیاست داخلی)
 • بین الملل (خاورمیانه، اروپا و آمریکا)
 • ورزشی (فوتبال، فوتسال، جداول ورزشی و نتایج، پایه و آبی، کشتی و رزمی و غیره)
 • اجتماعی (شهری، رفاه و تعاون، دنیای ارتباط، محیط زیست، ازدواج و خانواده و غیره)
 • اقتصادی (بورس، بانک و بیمه، صنعت، تجارت و کشاورزی، مسکن، راه و شهرسازی، عمران، اشتغال، قیمت ارز وطلا، قیمت دلار و غیره)
 • فرهنگی هنری (رادیو، تلوزیون، سینما، تئاتر، موسیقی، ادبیات و غیره)
 • علمی پزشکی (بهداشت، درمان، کلینیک، فن آوری و غیره)

صفحه اول سایت خبری

در صفحه اول سایت خبری بیش از هرچیز دیگری رنگ آبی به وضوح به کار برده می شود، رنگ آبی باعث انتقال حس اعتماد، صداقت و آرامش به کاربران می شود و ظاهر رسمی تری به سایت می بخشد، صفحه اول محل قرارگیری دسته بندی ها، عنوان خبرها به طور خلاصه، آدرس و شماره تماس، اسلادر، تصاویر ثابت و متحرک به همراه تبلیغات است. صفحه اول تمام سایت های خبری شلوغ است بر خلاف باقی سایت ها شلوغی صفحه اول نکته منفی برای سایت تلقی نمی شود، کاربران با دیدن عنوان مد نظر و کلیک بر روی آن وارد صفحه جدیدی می شوند که به شرح خبر می پردازد.

طراحی سایت خبری شرکت ابر آی تی

هدف از طراحی سایت خبری پوشش وقایع مهم و روز دنیا است، ادارای سایت خبری کارچندان ساده ای نیست، مدیران سایت باید ۲۴ ساعته به دنبال جدیدترین خبرها باشند تا اعتماد عام مردم را کسب نمایند، به غیر از تهیه خبر مواردی مانند سئو، امنیت، پنل مدیریت، طراحی گرافیکی و غیره در موفق سایت خبری تاثیر گذار است، طراحی سایت خبری یکی از مهمترین موارد طراحی سایت اختصاصی است که توسط تیم مجرب شرکت ابر آی تی انجام می شود، شرکت طراحی سایت ابر آی تی با شناسایی پارامتر های موفقیت سایت خبری و رزومه کاری موفق همراه شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه است. تمامی سایت های ما با استفاده از بروزترین زبان وب نویسی طراحی شده اند به همین دلیل از امنیت و سرعت لود بالایی برخوردار هستند و تمام نیاز های یک سایت خبری را پوشش می دهند.

برجسته ترین ویژگی های طراحی سایت خبری شرکت ابر آی تی:

 • طراحی چند زبانه سایت خبری
 • امکان اشتراک گذاری خبرها از طریق شبکه اجتماعی
 • پنل مدیرتی ساده با امکان افزودن تیتر خبری، تاریخ و ساعت انتشار خبر، درج تصویر، ویرایش و حذف خبر، افزودن تعداد نا محدود دسته بندی
 • تعریف چندین ادمین با سطح دسترسی تفاوت
 • افزودن اسلایر صفحه اول با عنوان های اخبار فوری، ویژه و …
 • مدیریت، ویرایش و حذف دسته بندی
 • نمایش آمار بازدید تمامی خبر ها به ادمین سایت
 • افزودن نظر کاربران در سایت و امکان تایید، ویرایش و عدم تایید نظرات توسط ادمین
 • پخش آنلاین ویدئو
 • پنل مدیریت تبلیغات
 • طبقه بندی اخبار بر اساس تاریخ انتشار(اخبار جدید در بالای خبر قدیمی قرار گیرد)
 • سیستم امتیازدهی به خبر توسط خوانندگان
 • جستجوی خبر در سایت بر اساس خلاصه خبر، متن و کلمات کلیدی
 • امکان عضویت کاربران

هزینه طراحی سایت خبری

سایت های شرکت ابر آی تی کاملا اصولی و طبق استاندارهای سئو کد نویسی شده اند، طراحی سایت خبری عموما به صورت اختصاصی و سفارشی برای مشتری طراحی می گردد به همین دلیل هزینه طراحی آن بیشتر از قالب های آماده است با این وجود مدیریت محترم شرکت ابر آی تی با در نظر گرفتن توان پرداخت کاربران شرایط ویژه ای را مهیا کرده تا رضایت مشتریان را جلب نمایند، برای اطلاع از تعرفه های طراحی سایت خبری و مشاوره رایگان از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست