طراحی سایت صنعتی

هدف از طراحی سایت صنعتی ایجاد یک سایت منحصر به فرد برای شما و یا کسب و کارتان است. برای بسیاری از کسب و کارها، وب سایت اولین محلی است که آنها را به مشتریان هدف معرفی می کند. در میان تمام وب سایت های تجاری و فروش، سایت صنعتی بیشتر مخاطبین را به خود جذب می کند. در گذشته، به این دلیل که تولیدکنندگان و مشتریان محصولات، بازار بزرگی نداشتند و  متقاضیان می دانستند برای خرید محصول به سراغ چه کسی بروند، فروش به سادگی انجام میشد. هدفی یک طراحی سایت صنعتی دنبال می کند این است که با ایجاد اجزای منحصر به فردا مانند تایپوگرافی، طرح بندی، گرافیک پس زمینه، مجموعه آیکن ها، کامپوننت ها، منو ها و بسیاری از جزئیات دیگر سایت شما را از صد ها سایت مشابه دیگر تفکیک کند و شما را ذهن مخاطب ماندگار کند. از لحاظ تاریخی، رویکرد ایجاد تفاوت و ماندگاری همیشه جزو دغدغه مشتریان و طراحان سایت بوده است، اما مشکلی که وجود داشت هزینه بالا و زمان طولانی در طراحی یک سایت منحصر به فرد بود. در دنیای امروز زمان ارزشمند ترین دارایی به حساب می آید و باید به بهترین روش آن را مدیریت کرد تا به موفقیت رسید.

با توجه به پیشرفت و گسترش دنیای طراحی سایت، شرکت های حرفه ای راه حل هایی را ارائه میدهند تا در کوتاه ترین زمان، بهترین و منحصر به فرد ترین سایت را برای شما طراحی کنند و این مفهوم واقعی طراحی سایت صنعتی است: ایجاد سایت خاص و منحصر به فرد در کمترین زمان و بهترین هزینه.

trending_up

سئومند بودن

اول جذب بازدید کنندگان با استفاده از موتورهای جست و جو مانند گوگل، سپس مجموعه تکنیک ها و مهارتها که باعث افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی، افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده می شود. برخی از این مهارت ها با آزمون خطا توسط کارشناسان سئو بدست آمده اند و برخی به طور مستقیم قوانین وضع شده توسط گوگل است
perm_identity

کاربرپسند بودن

ساخت پل های ارتباطی با مدیران وب سایت، انتخاب منو و رنگ های مناسب، انتخاب و تولید مطالب مفید، توجه به نیاز کاربران، راه های ارتباطی آسان با مدیران وب سایت و در نهایت استفاده از مدیا و عکس های مفید برای وب سایت می توانند از اصلی ترین بخش ها برای کاربر پسند طراحی کردن سایت در نظر گرفته شود.
search

جستجو

زمانی که کاربری وارد سایت شما می شود، قطعا به دنبال مقاله، محصول یا موضوع خاصی است. با قرار دادن امکان جستجو بر اساس موضوع مقالات، فیلتر محصولات و دسته بندی ها، مطالب درباره شرکت شما و .. کاربران را یک قدم به خود نزدیک تر خواهید داشت و آنها را بیشتر با فعالیت خود آشنا خواهید کرد.
mobile_friendly

واکنشگرا

سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو به نوعی ساختار گفته می شود که کاربر بتواند سایت را بر اساس صفحه نمایش مشاهده کند. این قابلیت کمک خواهد کرد تا کاربران شما بدون محدودیت از وب سایت شما در هر زمان و مکان استفاده کنند. امروزه ریسپانسیو طراحی کردن برای وب سایت ها، مزیت به شمار نمیرود و امری واجب خواهد بود.
done_all

پنل مدیریتی ساده

این توقع برای کاربران وجود دارد که بعد از طراحی وب سایت، مدیریت وب سایت در اختیار خودش باشد و بتواند روزانه و هفته ای سایت خود را به روز رسانی کند. هدف ابر آی تی نیز طراحی پنلی ساده و ارتقا سطح دانش شما کاربران می باشد که بعد از تحویل سایت، بتوانید به سادگی مدیریت سایت خود را در دست داشته باشید.
record_voice_over

نظرات

یکی از روش های مورد تایید قرار گرفتن محصول یا خدماتی، خواندن نظرات سایر اشخاصی است که قبلا مشتریان شما بوده اند و تجربه خوبی از همکاری با شما دارند. با قرار دادن بخش نظرات کاربران در سایت خود ، اعتماد کاربران را نسبت به خدمات و محصولات خود ارتقا دهید.
web

قالب زیبا

استفاده از گرافیک زیبا برای طراحی وب سایت اولین قدم برای جذب مخاطب است و شما با یک طرح زیبا می توانید کاربران را به صفحات مختلف سایت خود هدایت کنید. شرکت ابر آی تی با داشتن نگاه گرافیکی برای شما سایتی زیبا را طراحی می کند که نتیجه آن تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان هدفمند و در نتیجه، سوق مشتریان به سمت خرید و ایجاد چرخه ی مالی در سایت خواهد شد.
dvr

طراحی اختصاصی

کاربران متقاضی طراحی وب سایت، در صدد طراحی وب سایتی با سلیقه و نیازهای کسب و کار خود هستند. ما در کنار شما خواهیم بود تا با برآورد و در نظر گرفتن موارد مورد نظر، سایتی برای شما طراحی کنیم تا بتوانید تمامی بخش ها و محصولات خود را در آن معرفی نمایید
toys

معرفی مشتریان

یکی دیگر از بخش هایی که می تواند در فروش محصول و خدمات شما تاثیرگذار باشد معرفی مشتریان سابق شما خواهد بود. کاربران تازه با خواندن نظرات مشتریان با نقاط قوت شرکت شما آشنا می شوند و این عامل سبب اعتماد بیشتر آنها خواهد شد
طراحی سایت صنعتی چه طور به شما کمک می کند؟

شرکت های صنعتی باید دو مورد بهینه سازی موتورهای جستجو و جذب مخاطب را در اولویت طراحی سایت قرار بدهند، در واقع این دو اصل حقیقت طراحی سایت صنعتی است و در صورت نبود آنها نمی توان عنوان سایت صنعتی را به کار برد. بسیاری از وب سایت ها در هر دو این اهداف شکست خورده اند. یعنی نه مخاطبی از موتور های جست و جو جذب کرده اند و نه مشتری را تحت تاثیر قرار داده اند و رفتار منجر به خربد نداشته اند. و به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها به سایت خود سر نمی زنند و از آن دلسرد شده اند. آنها می دانند که سایت آنها بد است اما نمی دانند باید با چه روشی آن را قابل استفاده کنند. چه کسی باید سایت آنها را زنده کند و سایت را به درآمد زایی برساند؟ در جواب باید به آنها طراحی سایت صنعتی را پیشنهاد داد.

طراحی سایت صنعتی، سایت را به مخاطب هدف بهتر معرفی می کند و باعث می شود تا شما از رقیبان خود متمایز باشید. همین ایجاد تمایز امتیاز مثبتی است که در نهایت منجر به درآمد زایی می شود. اگر سایت شما فروش ندارد دلیل بر این نیست که کسی محصولات شما را جست و جو نکرده است بلکه بدین معناست که سایت شما در اختیار مخاطبین هدف قرار نگرفته است. تنها اشکالی که وجود دارد این است که مخاطبین شما، شما را پیدا نمی کنند. برای رفع این مشکل باز هم باید بگویم که طراحی سایت صنعتی بهترین گزینه است و شما را به درآمدزایی نزدیک و نزدیک تر می کند. این تما چیزی است که باید بر روی آن تمرکز کنید تا در کمترین زمان بهترین نتیجه را داشته باشید.

در سیستم بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت صنعتی یک سیستم اثبات شده برای قرار گرفتن در بالای لیست موتور های جست و جو است. ما تحقیقات و فعالیت هایی انجام می دهیم که در نتیجه آنها متوجه می شویم کاربران هدف شما، بیشتر به دنبال چه موضوعی هستند؟ چه کلماتی را در موتورهای جست و جو وارد می کنند؟ این کلمات ممکن است بسیار زیاد و گسترده باشد. ما تمام این کلمات را جمع می کنیم و در نهایت وب سایت مشتری را بر مبنای آنها ایجاد می کنیم. تمام این کلمات در قالبی جذاب قرار می گیرند. ایجاد طرحی منحصر به فرد و زیبا و ترکیب آن با سئو، نتیجه غافلگیر کننده ای برایتان به همراه خواهد داشت. این یک سیستم بازاریابی کامل است و بر مبنای رتبه بالاتر در موتورهای جست و جو، ترافیک بیشتر و در نهایت فروش بیشتر شما را به سمت موفقیت هدایت می کند.

ما وب سایت هایی را طراحی می کنیم که صرف نظر از اندازه شرکت و یا بودجه خیلی زیاد، تجارت شما را رونق می بخشد. حتی کوچک ترین شرکت ها می توانند تا حد زیادی با استفاده از یک طرح صنعتی وب سایت کسب وکار خود را رونق ببخشند. ما طرح های اقتصادی و در آمد زایی سایت را با توجه به بودجه شما پیاده سازی می کنیم و موجب رشد تجارت شما خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست