طراحی سایت هتل

سفر کردن در زندگی تمام افراد جامعه جایگاه خود را دارد و همه ما نیاز به سفر و گذراندن اوقات فراغت در منظره ای زیبا داریم تا خستگی کار و زندگی روزمره را از تن به در کنیم. اما برای سفر به شهرها یا کشورهای مختلف نیاز به محلی برای اقامت داریم که اغلب ترجیح می دهیم از قبل هتل مورد نظر خود را رزرو کنیم تا اینکه پس از رسیدن به مقصد و خسته از راه به دنبال مکان دلخواه و مناسب بگردیم. بنابراین قبل از شروع سفرمان در اینترنت به دنبال هتل های خوب می گردیم و تعدادی از سایت های هتل که در صفحه اول گوگل میابیم را مشاهده و به بررسی هرکدام می پردازیم. با توجه به این که افراد برای جستجوی هر چیزی ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند، مدیرانی که برای هتل خود از طراحی سایت هتل استفاده می کنند و دارای سایتی با سئو خوب هستند برد خواهند کرد. طراحی سایت هتل به بیشتر شناخته شدن هتل شما کمک می کند و هرچه بازدید سایت شما بیشتر باشد مشتریان هتل شما نیز بیشتر خواهد شد. طراحی سایت هتل می تواند یکی از بهترین راه ها برای تبلیغات و سبقت گرفتن از رقبا باشد، با داشتن یک وب سایت می توانید این امکان را به مشتری بدهید تا اتاق خود را اینترنتی انتخاب و رزرو نماید، پس بهتر است تصاویری از اتاق ها، لابی و محوطه بیرونی هتل یا هر امکاناتی که دارد در سایت خود قرار دهید تا مشتریان را در تصمیم برای انتخاب هتل یا اتاق راهنمایی کنید. نکاتی که در عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار مهم و اساسی می باشند، در ادامه بیشتر به اهمیت این نکات می پردازیم.

نکات مهم در طراحی سایت هتل

insert_photoتصاویر با کیفیت
infoاطلاعات خدمات
commentبخش نظرسنجی
format_paintطراحی و گرافیک زیبا
languageسایت دو زبانه
trainارائه تور گردشی
attach_moneyقیمت ها
infoصفحه درباره ما
callصفحه تماس با ما
paymentرزرو آنلاین
insert_photo
تصاویر با کیفیت

استفاده از عکس ها و ویدیوهای با کیفیت در سایت برای راهنمایی بهتر مسافرین. تصاویر زیبا و با کیفیتی از مناظر اطراف هتل، خود هتل و قسمت های مختلف آن، منطقه های مختلف شهر و همچنین مکان های تفریحی و جذاب برای گردشگران

info
اطلاعات خدمات

بهتر است در طراحی سایت هتل خود بخشی را به توضیح اطلاعاتی درباره خدمات و سرویس های هتل برای مشتریان و مسافران اختصاص دهید تا آن ها بهتر و بیشتر با هتل شما آشنا شده و از نظر سرویس دهی هتل های دیگر را با هتل شما مقایسه نمایند.

comment
بخش نظرسنجی

اگر در طراحی سایت هتل خود قسمتی را برای نظرسنجی قرار دهید مسافرانی که قبلا به هتل شما آمده اند نظرات خود را به اشتراک می گذارند و مشتریان جدید با مطالعه این نظرات به ویژگی ها و مزیت های هتل شما پی برده و هتل مورد نظرشان را راحت تر انتخاب می نمایند.

format_paint
طراحی و گرافیک زیبا

اگر در طراحی سایت هتل خود قسمتی را برای نظرسنجی قرار دهید مسافرانی که قبلا به هتل شما آمده اند نظرات خود را به اشتراک می گذارند و مشتریان جدید با مطالعه این نظرات به ویژگی ها و مزیت های هتل شما پی برده و هتل مورد نظرشان را راحت تر انتخاب می نمایند.

language
سایت دو زبانه

سایت هتل بهتر است دو یا چند زبانه طراحی شود تا کاربران و گردشگران خارجی نیز بتوانند سایت شما را مشاهده و از امکانات هتل شما مطلع گردند. مطمئنا مدیریت هر هتلی خواهان مشتریان خارجی و اقامت آن ها در هتلش می باشد تا اعتبار بیشتری کسب کند.

train
ارائه تور گردشی

برای جذب گردشگران بیشتر و همچنین رضایت مشتریان خود می توانید تورهای گردشی محلی یا اطراف شهر ترتیب دهید و در طراحی سایت هتل خود بخشی به این موضوع اختصاص دهید. برای مثال برای هر روز یک مکان را مشخص کرده و زمان رفت و برگشت هرکدام و اطلاعات مختصری درباره هر مکان در این بخش قرار دهید.

attach_money
قیمت ها

می بایست لیست قیمتی برای واحدهای مختلف هتل تهیه و در طراحی سایت هتل خود قرار دهید و در صورت تغییر نرخ اتاق ها یا هر هزینه دیگری لیست قیمت به روز رسانی شده و در مورد تغییر قیمت ها به کاربران اطلاع داده شود. همچنین هزینه های دیگر هتل نیز باید در این لیست قید شود.

info
صفحه درباره ما

این صفحه هم برای هتل و هم از نظر کاربران اهمیت دارد زیرا اطلاعات مفیدی درباره تاریخچه و چگونگی ایجاد هتل، تاریخ ساخت هتل، افتخارات و امتیازات هتل و … را به کاربر می دهد و موجب شناخت بهتر مشتریان از هتل شما می شود.

call
صفحه تماس با ما

این بخش که برای هر سایتی لازم می باشد بهتر است به صورت صفحه ای جداگانه با محتویاتی مانند آدرس دقیق هتل و همچنین نمایش آن بر روی نقشه برای دستیابی آسان تر و همچنین شماره تلفن های هتل، ایمیل، فکس یا هرگونه راه های ارتباطی دیگر مانند اینستاگرام یا تلگرام طراحی شود.

payment
رزرو آنلاین

مهم ترین بخش در طراحی سایت هتل قسمت رزرو آنلاین می باشد و این امکان را به مشتریان می دهد تا قبل از آغاز سفر خود و پس از جستجو و بررسی هتل های مختلف و انتخاب هتل مورد نظر بتواند اتاق دلخواه خود را به صورت آنلاین رزرو کند و هنگام رسیدن به مقصد نگران محل اقامت خود نباشد.

اهمیت طراحی سایت هتل

با طراحی سایت هتل به معرفی و شهرت هتل خود کمک کرده و با قرار دادن یک یا چند زبان دیگر می توانید مسافران و گردشگران خارجی را به هتل خود دعوت نمایید. از طریق راه اندازی یک وب سایت خوب می توانید هتل خود را به افراد زیادی معرفی نمایید و اطلاعاتی درباره امکانات و قابلیت های هتل به مشتریان ارائه دهید. همچنین با قرار دادن تصاویری از هتل و مناظر اطراف، اتاق ها، سالن غذاخوری و تمامی امکانات هتل خود را برای مشتریان به نمایش بگذارید. قرار دادن تصاویر و اطلاعاتی از مکان های دیدنی، تفریحی و مذهبی اطراف هتل در طراحی سایت هتل نیز می تواند به جذب مشتریان شما کمک کند. بنابراین طراحی چنین سایتی شما را به هدف خود یعنی همان مشتری و درآمد بیشتر نزدیک تر خواهد کرد.

اهمیت سئو در طراحی سایت هتل

شاید تصور کنید که طراحی سایت هتل کار ساده ای باشد اما اگر دانشی در رابطه با طراحی سایت نداشته باشید این کار اصلا ساده نیست و می بایست این کار را بدست کاردان یا همان طراح سایت بسپارید. در طراحی سایت هتل یک سری عملیات فنی و پس زمینه ای وجود دارند که می بایست رعایت شوند تا یک سایت پربازدید با مشتریان زیاد و در قبال آن در آمد بیشتری بدست آورید. مجموعه چنین عملیاتی که موجب بازدید بیشتر سایت شما خواهند شد سئو نام دارند، سئو مجموعه ای از اقدامات و فعالیت هایی در جهت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوگل می باشند. این اقدامات که در راستای بهبود رتبه سایت شما انجام می شوند این امکان را نیز به شما می دهند تا بین ۱۰ لینک در صفحه اول نتایج جستجو قرار بگیرید. همچنین این عملیات باعث می شوند در هر ساعتی از شبانه روز که افراد کلمات مرتبط با سایت هتل شما را جستجو کردند آن را در دسترس کاربران قرار دهد. نکته دیگر در رابطه با سئو و طراحی سایت هتل همین کلمات کلیدی هستند که توسط افراد در گوگل جستجو می شوند، شما باید با توجه به مطالب درج شده در سایت خود کلمات مناسبی را انتخاب نمایید و در طراحی سایت هتل در بخش هایی مانند محتوا، عنوان و قسمت های پس زمینه سایت از آن ها استفاده نمایید تا به موتورهای جستجو کمک کنید سایت شما را سریع تر پیدا کند.

محاسبه هزینه طراحی سایت هتل

سایت های شرکت ابر آی تی کاملا اصولی و طبق استاندارهای سئو کد نویسی شده اند، طراحی سایت هتل عموما به صورت اختصاصی و سفارشی برای مشتری طراحی می گردد به همین دلیل هزینه طراحی آن بیشتر از قالب های آماده است شما میتوانید  برای اطلاع از تعرفه های طراحی سایت هتل و مشاوره رایگان از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست