طراحی سایت بازرگانی

برای شرکت هایی که در زمینه تجارت و بازرگانی و امور صادرات و واردات فعالیت دارند طراحی سایت بازرگانی باید در اولویت کارشان قرار گیرد. زیرا طراحی و راه اندازی چنین سایتی به منزله یک پل ارتباطی با مشتریان بازارهای داخلی و همچنین خارجی تلقی می شود. یکی از موارد مهم در طراحی سایت بازرگانی چند زبانه بودن آن است، تعریف یک یا چند زبان بین المللی در طراحی سایت بازرگانی کمک می کند تا راحت تر بتوانید با مشتریان در آن سوی مرزها ارتباط برقرار کنید. از این طریق سایت هر شرکت بازرگانی به عنوان نماینده آن شرکت در دنیای مجازی و در تمام نقاط دنیا شناخته خواهد شد و دامنه مشتریان گسترده تری را در بر می گیرد. روز به روز رقابت بین سایت های بازرگانی در دنیای مجازی بیشتر می شود و سایتی برنده این رقابت خواهد بود که از لحاظ طراحی و سئو، سایت خوب و موفقی باشد. طراحی سایت بازرگانی با امکان نمایش محصولات و خدمات به مشتریان داخلی و خارجی و همچنین دو یا چند زبانه بودن سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت شرکت های بازرگانی و جلو زدن از رقبا خواهد داشت.

نکات مهم در طراحی سایت بازرگانی

trending_up

سئومند بودن

در طراحی سایت بازرگانی همانند دیگر سایت ها نیز میزان اهمیت سئو و بهینه سازی سایت بسیار زیاد بوده و باید به عوامل موثر در این امر دقت نمایید. طراح باید به شما سایتی تحویل دهد که علاوه بر برنامه نویسی دقیق، ظاهر زیبا و همچنین کاربرپسند بودن دارای سئو قوی نیز باشد.

perm_identity

کاربرپسند بودن

دسترسی آسان به تمام موضوعات موجود در سایت، داشتن مطالب و محتوای مفید و جذاب، استفاده از گرافیک و تصاویر جالب، سرعت بارگذاری بالا و مواردی از این قبیل که کاربر و بازدید کنندگان بیشتری را جذب کند و موجب شود افراد سایت شما را به دیگران معرفی نمایند عوامل مهمی در موفقیت سایت شما هستند.

search

جستجو

داشتن فیلد جستجو در هر سایتی لازم است به خصوص در طراحی سایت بازرگانی که دارای مطالب و موضوعات مختلفی می باشد فیلد جستجو کمک می کند تا سریعتر موضوعات یا مقالات مورد نظر را بیابیم. در حال حاضر تقریبا تمام سایت ها دارای فیلد جستجو هستند و نبود آن یک عیب محسوب می شود.
done_all

پنل مدیریتی ساده

شاید مدیریت سایت توسط یک طراح سایت یا افرادی که با سیستم های کامپیوتری آشنایی دارند کار راحتی باشد اما تمام افرادی که سفارش سایت بازرگانی می دهند ممکن است اطلاعات کافی در این باره نداشته باشند پس بهتر است در طراحی سایت بازرگانی پنل مدیریتی، ساده طراحی شود تا استفاده از آن برای هر فردی آسان باشد.
mobile_friendly

واکنشگرا

افرادی که از لپ تاب یا کامپیوتر استفاده می کنند جامعه کوچکی را تشکیل می دهند زیرا امروزه با پیشرفت تکنولوژی موبایل ها و تبلیت ها اکثر افراد ترجیح می دهند با این دستگاه ها در هر مکانی که هستند بتوانند از اینترنت استفاده کنند، طراحی واکنشکرا این امکان را به شما می دهد که بازدیدکننگان موبایلی را به سایت خود جذب کنید.
record_voice_over

نظرات

قسمت نظرات در وب سایت ارتباط بین مدیر و کاربر را برقرار می کند، درج نظرات در این فیلد هم به کاربر و هم به مدیر سایت کمک می کند. بازدید کنندگان می توانند سوالات خود را از این طریق بپرسند و جواب دریافت کنند، مدیر سایت نیز با مطالعه نظرات کاربران می تواند ایرادات سایت خود را برطرف کرده یا نظر دیگران درباره مقاله خود را بداند
web

قالب زیبا

مطمئنا با وارد شدن به سایتی که اطلاعات و مطالب آن با نظم و قوانین ساده و همچنین صفحه آرایی زیبا طراحی و اجرا شده باشد جذب آن شده و به مطالعه بیشتر مطالب می پردازید. به دلیل اهمیت این موضوع برای کاربر در طراحی سایت بازرگانی باید ظاهر سایت را ساده اما شکیل و متناسب با زمینه شغلی شرکت طراحی کرد.
dvr

طراحی اختصاصی

برای مشتریان طراحی سایت بازرگانی متمایز بودن سایت با همکارانشان اهمیت دارد. شما به عنوان مدیر سایت باید نیازها و خواسته های خود را با طراح مطرح کرده تا او با توجه به حیطه کاری و سلیقه شما بتواند سایت مناسب و خوبی را برایتان طراحی نماید، پس از تایید و تحویل سایت می توانید مطالب درون سایت را تغییر دهید.
archive

آرشیو کامل

نظم دهی و مرتب سازی سایت تاثیر زیادی در بهینه سازی و اعتبار سایت دارد. در هنگام طراحی سایت بازرگانی بهتر است مطالب مرتبط باهم در دسته بندی های مشخصی قرار بگیرند، تقسیم بندی هایی مانند مقالات، اخبار و ویژه نامه ها، پروژه ها، خدمات و… که موجب سادگی در دسترسی به هر مطلب می گردد.

طراحان ابر آی تی با توجه به اهمیت طراحی سایت بازرگانی و کاربرد ارتباطی آن با سرمایه گذاران و مشتریان در امر واردات و صادرات و همچنین رعایت نکات و استانداردهای جهانی طراحی وب سایت به شما در راه اندازی سایت بازرگانی خود کمک می کند. در ادامه برخی از امکاناتی که در طراحی سایت بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد را به شما معرفی خواهیم کرد، البته اگر نیاز به موارد بیشتری در سایت خود دارید با طراحان ما در میان بگذارید.

طراحی سایت به صورت داینامیک

سایت های داینامیک به شما امکان تغییرات در ساختار و قالب را می دهند. ما سایتی داینامیک بر اساس قوانین و استاندارد های گوگل و رعایت نکات بهینه سازی در سطح بین الملل به شما ارائه خواهیم داد اما در صورت لزوم و به جهت به روزرسانی، این امکان در اختیارتان قرار خواهد گرفت که تغییرات مورد نیاز را اعمال نمایید.

طراحی سایت چند زبانه

از آنجایی که سایت های بازرگانی نیاز به ارتباطات برون مرزی دارند، طراحی سایت بازرگانی به شکل دو یا چند زبانه صورت می گیرد که انتخاب زبان مورد نظر با مشتری بوده و عموما زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی گزینه بهتری است.

طراحی سایت ریسپانسیو

همانطور که قبل تر توضیح دادیم ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن سایت به جهت استفاده تعداد زیاد افراد از دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و طراحی یک سایت واکنشگرا یکی از خدمات تیم ابر آی تی می باشد.

ایجاد دسته بندی ها

یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت بازرگانی انجام خواهیم داد ایجاد دسته بندی های مختلف از محصولات وارداتی و صادراتی یا مقالات، اخبار و هر مطلب دیگر در زمینه شغلی مشتری است. در هر کدام از این دسته ها با ورود به پنل مدیریت می توانید مطالب مختص به آن دسته را قرار دهید.

معرفی سوابق و رزومه شرکت

صفحه ای در سایت به تاریخچه و چگونگی شکل گیری شرکت، سوابق و رزومه کاری، معرفی خدمات و تمام اطلاعات مربوط به شرکت بازرگانی شما اختصاص می دهیم تا بتوانید خود را به افراد مختلف معرفی نمایید و همچنین بازرگانان و همکارانتان نیز شما را به خوبی بشناسند.

گالری تصاویر

صفحه ای مختص به عکس ها و ویدیوهای مربوط به محصولات، شرکت، کارمندان یا هر موضوعی در ارتباط با حیطه کاری شرکت طراحی و ایجاد می شود و بازدید کنندگان سایت می توانند با ورود به این صفحه تمامی فایل های تصویری را به صورت یکجا مشاهده نمایند.

مدیریت نظرسنجی

در طراحی سایت بازرگانی برای ایجاد ارتباط بین مدیر و کاربر قسمتی برای درج نظرات با امکان پاسخ گویی مدیر به آن ها قرار می دهیم. کاربران از این طریق می توانند با یگدیگر تبادل نظر داشته باشند و یا پیشنهادات، انتقادات یا سوالات خود را با مدیر سایت در میان بگذارند.

اهمیت طراحی سایت بازرگانی

مهمترین و اصلی ترین مزیت یک وب سایت بازرگانی از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی است، به این جهت که شرکت ها و واحدهای بازرگانی با تعداد بسیار زیادی در محدوده جغرافیایی وسیع تری با یکدیگر در رقابت هستند. شما نیز در این رقابت شرکت دارید بنابراین می بایست تمام تلاش خود را برای دیده شدن بکار بگیرید. با طراحی سایت بازرگانی برای شرکت خود آن را به یک شرکت معتبر و قوی تبدیل می کنید، امروزه حتی شرکت های کوچک و تازه تاسیس نیز دارای وب سایت هستند و شرکتی که سایت خوب و معتبری نداشته باشد به رسمیت شناخته نمی شود. وب سایت برای شرکت ها حکم یک پل ارتباطی بین مخاطبین و صاحبان شرکت را دارد و می بایست سعی در جذب بازدید کنندگان بیشتری داشته باشد. همچنین این نوع سایت ها علاوه بر فروش و ارتباط با مشتریان، اطلاع رسان نیز می باشند و مقالات و اخباری که در یک سایت بازرگانی قرار می گیرند باید صحت داشته و به روز باشند.

محاسبه هزینه طراحی سایت بازرگانی

در طراحی یک سایت بازرگانی  امکانات بسیاری را می توان قرار داد که شما با توجه به نیاز و بودجه خود امکانات مورد نیازتان را تعیین میکنید تا طراح آن ها را در سایت شما اعمال کند. هزینه ای که برای طراحی سایت بازرگانی در نظر گرفته می شود نیز به این بستگی دارد که چه قابلیت هایی را می خواهید در سایت خود داشته باشید و انجام این ویژگی ها برای طراح چقدر زمان خواهد برد. برای اطلاع از هزینه های مربوط به طراحی سایت بازرگانی می توانید با طراحان ما در ابر آی تی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست