طراحی سایت آماده فروشگاهی

شرکت ابر آی تی با داشتن تجربه ای فراوان در طراحی انواع سایت های آماده اقدام به ارائه پکیج طراحی سایت آماده فروشگاهی نموده است تا مشتریانی که نیازمند سایت فروشگاهی با هزینه کم اما با کیفیت و استاندارد هستند نیز از این سایت های آماده بهره ببرند. حتما تابحال برای سفارش سایت فروشگاهی از شرکت های مختلفی مشاوره گرفته اید و از قیمت ها و مدت زمان برای طراحی آن اطلاع دارید. اصلی ترین مشکلی که در طراحی سایت سفارشی وجود دارد بحث تحویل طولانی مدت و قیمت بسیار بالای آن می باشد که ما این مشکل را حل کردیم. ما با طراحی سایت فروشگاهی می توانیم در مدت زمان کم سایتی خوب و استاندارد را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه این مقاله به بررسی کلی سایت های آماده و مزیت های آن نسبت به سایت های سفارشی می پردازیم.

اسلایدر محصولات ویژه

معمولا سایت های فروشگاهی یک بخش بخصوص برای معرفی محصولات خاص و ویژه خود دارند. سایت های آماده فروشگاهی طراحی شده توسط ابر آی تی نیز از یک اسلایدر برای نمایش کالاها استفاده می کنند. در این اسلایدرها علاوه بر محصولات ویژه می توان هر نوع محصولی با هر نوع دسته بندی نمایش داد.

پنل مدیریتی ساده و کاربردی

مهم ترین و اساسی ترین بخش در طراحی سایت فروشگاهی پنل مدیریتی قوی و همچنین ساده و کاربردی می باشد. مدیر سایت تنها از این طریق می تواند بر تمام بخش های سایت تسلط داشته باشد. به همین جهت تیم ابر آی تی در طراحی سایت فروشگاهی این گزینه را به خوبی رعایت کرده و پنل مدیریت سایت را به شکلی ساده و در عین حال قدرتمند طراحی نموده است.

امکان مقایسه محصولات

یکی از ویژگی های مهم که در هر سایت فروشگاهی لازم است قابلیت مقایسه محصولات توسط کاربران می باشد. پکیج طراحی سایت آماده فروشگاهی که ما در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم این قابلیت را دارند تا کاربران بتوانند هر تعداد محصول را به لیست مقایسه اضافه کنند و آن ها را با یکدیگر مقایسه نمایند.

سئو قوی و استاندارد

امروزه برای تمام افراد آشکار است که سئو سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا تنها سئو سایت است که به پیشرفت و ترقی سایت شما کمک می کند، به همین خاطر پکیج طراحی وبسایت آماده فروشگاهی ابر آی تی با اصول روز سئو بهینه سازی شده و ما این اطمینان را به شما می دهیم که سایت و محصولات شما بازدید بالایی کسب کنند.

امکان جستجوی پیشرفته

هر سایت فروشگاهی خوب و موفق می بایست از پنل جستجوی پیشرفته برخوردار باشد تا کاربران بتوانند محصولات را براساس فاکتورهای مختلف جستجو نموده و سریع تر به آن ها دست یابند. ما در طراحی وب سایت آماده فروشگاهی این ویژگی را به خوبی تعبیه نمودیم تا کاربران بتوانند براحتی محصول مورد نظر خود را بیابند.

ریسپانسیو بودن

معمولا هر سایت فروشگاهی یک نسخه موبایلی نیز برای کاربران خود عرضه کرده است. امروزه اکثر کاربران برای مراجعه به سایت و خرید کالا از موبایل خود استفاده می نمایند، به همین دلیل نمایش صحیح سایت در انواع نمایشگرها بسیار مهم می باشد و با طراحی سایت آماده فروشگاهی توسط تیم ابر آی تی خیالتان از این بابت راحت باشد.

چرا استفاده از طراحی سایت آماده فروشگاهی؟

هر شخص می تواند دلیل خاص خود را برای استفاده از طراحی سایت آماده فروشگاهی داشته باشد اما مهم ترین دلیل آن تحویل سریع و قیمت مناسب تر نسبت به سایت های سفارشی می باشد. طراحی یک سایت اختصاصی استاندارد معمولا به مدت زمانی بین ۱۸ روز تا یک ماه و حتی گاهی بیشتر هم نیاز دارد، همچنین هزینه طراحی چنین سایتی به علت وقت گیر بودن برای برنامه نویس و طراح سایت بسیار بالا می باشد. شما نیز اگر نیاز به راه اندازی سایت فروشگاهی دارید می توانید با استفاده از طراحی وبسایت آماده فروشگاهی ابر آی تی در حداقل زمان ممکن و با هزینه مناسب به این هدف دست پیدا کنید زیرا هم سریع بوده و هم ارزان.

علت ارزان بودن طراحی سایت آماده فروشگاهی

سایت های آماده به این جهت نسبت به سایت های اختصاصی و سفارشی ارزان تر هستند که در زمان سفارش طراحی سایت فروشگاهی تیم ما می بایست موارد درخواستی کارفرما را مو به مو انجام دهد و سایت را دقیقا بر طبق میل و سلیقه ایشان طراحی نماییم. به همین علت زمان خیلی بیشتری روی سایت های اختصاصی صرف می شود و متقابلا هزینه طراحی سایت به صورت سفارشی هم بیشتر از طراحی سایت آماده فروشگاهی خواهد بود.

تفاوت امکانات سایت های آماده و سایت های اختصاصی

احتمالا به این فکر می کنید که علت ارزان بودن طراحی سایت آماده فروشگاهی کمتر بودن امکانات آن نسبت به سایت های سفارشی و داشتن کم و کاستی هایی در این نوع سایت ها می باشد. اگر تابحال این طور فکر می کردید در اشتباه بوده اید، زیرا سایت های آماده فروشگاهی طراحی شده توسط ابر آی تی دارای پایه و اساس یکسان با سایت های اختصاصی می باشند. به این منظور که تمام امکانات موجود در یک سایت سفارشی در سایت آماده فروشگاهی ما نیز وجود دارد، تنها تفاوت میان آن ها این است که ظاهر سایت از قبل طراحی شده است و شما نمی توانید درخواست یک ظاهر اختصاصی را داشته باشید. شما می توانید از میان طرح های آماده یک طرح را برای سایت فروشگاهی خود انتخاب نمایید. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که تفاوت یک سایت فروشگاهی سفارشی با طراحی سایت فروشگاهی تنها در ظاهر آن می باشد و از نظر امکانات همگی در یک سطح قرار دارند.

گرافیک و ظاهر در طراحی سایت آماده فروشگاهی

طراحی سایت آماده فروشگاهی که توسط طراحان شرکت ابر آی تی صورت می گیرد و به صورت یک قالب آماده به مشتری ارائه می شود دارای طرح های مختلفی می باشد، به این جهت که هر شخص با هر سلیقه ای بتواند فروشگاه آنلاین خود را در کمترین زمان پیاده سازی نماید. تمام قالب ها و طرح ها دارای امکانات یکسان می باشند و تنها ظاهر آن هاست که با یکدیگر متفاوت هستند. از ویژگی های ظاهری این سایت های آماده می توان به ریسپانسیو بودن آن ها اشاره نمود، زیرا کاملا واکنشگرا طراحی می شوند تا در تمامی دستگاه ها مانند تبلت، لپ تاب، موبایل و… و با هر سایز صفحه نمایش به شکل صحیح و بدون مشکل نمایش داده شوند. همچنین سایت های آماده فروشگاهی ما تماما از لحاظ سئو استاندارد و قوی هستند.

پنل مدیریت در طراحی سایت آماده فروشگاهی

ما در طراحی وبسایت آماده فروشگاهی به این نکته نیز دقت و توجه لازم را داشته ایم و پنل مدیریتی بسیار قدرتمند، جامع و کاملا فارسی که کارفرما با استفاده از آن بتواند براحتی تمام بخش های سایت را مدیریت و کنترل نماید. سایت آماده فروشگاهی ما از این جهت نیز با سایت های دیگر کاملا یکسان بوده و از امکان مدیریت محتوا و بخش های مختلف سایت نیز برخوردار است. شما با وجود پنل مدیریت فارسی به آسانی می توانید کنترل کاملی بر روی سایت فروشگاهی خود داشته باشید.

امنیت در طراحی سایت آماده فروشگاهی

حتما از اهمیت بسیار زیاد سایت های فروشگاهی مطلع هستید و میدانید که وجود یک اشتباه امنیتی در این گونه سایت ها می تواند فاجعه بزرگی را به بار بیاورد و به صاحب سایت خسارت زیادی وارد کند. اما از این نظر خیالتان آسوده باشد زیرا ما توجه بیشتری به این موضوع داریم. زیرا هر گونه اتفاقی برای سایت شما بوجود آید تمام توجهات به سوی طراح سایت می باشد. اما از آن جایی که تاکنون هیچ گونه  گزارش امنیتی از سوی سایت های طراحی شده توسط شرکت ما اعلام نشده است مفتخریم که تضمین امنیت سایت شما را نیز برعهده بگیریم. تفاوتی ندارد که سایت شما سفارشی باشد یا آماده ما تضمین می کنیم که سایت شما هیچ گونه مورد امنیتی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست