هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت به صورت قطعی می تواند یکی از وسیع ترین بازه های هزینه خدمات در این حوزه باشد. هر کدام از طراحان یا مجموعه های طراحی سایت ملاک های خود را دارند و قیمت های متفاوتی را برای طراحی سایت ارائه می دهند. اما این هزینه طراحی سایت های متفاوت و حتی گاهی اوقات با اختلاف بسیار زیاد، کارفرمایان و سفارش دهندگان را گمراه می کند. بعنوان مثال ممکن است کارفرما با یک آگهی طراحی سایت با قیمتی بسیار پایین ولی امکانات و ویژگی های زیاد روبرو شود از سویی دیگر شرکتی تعرفه طراحی سایت بالایی را ابلاغ کند اما با امکاناتی نه چندان گسترده. حال کارفرما چگونه قیمت ارزان، قیمت گران و قیمت مناسب برای طراحی سایت را تشخیص دهد؟ اصلا چگونه می توان هزینه طراحی سایت اختصاصی را تخمین زد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ابتدا باید نوع وب سایت خود را مشخص کنید. دسته بندی و نوع سایت ها بیشمار شده و روز به روز هم بیشتر می شوند و در زمینه های مختلفی ایجاد می شوند مانند سایت خبری، سایت شرکتی، سایت بازی آنلاین، سایت موزیک، سایت گردشگری و… که هر کدام قالب، ساختار و همچنین استراتژی مخصوص خود را دارند. پس از آن می بایست استاندارد های عمومی که بدون در نظر گرفتن نوع وب سایت در طراحی تمامی سایت ها استفاده می شوند را مد نظر قرار دهیم. استانداردهایی همچون نمایش صحیح در موبایل و تبلت یا همان واکنش گرا بودن، رابط کاربری و تجربه کاربری، کدنویسی سمت سرور و کدنویسی سمت کاربر، هماهنگی با مرورگرهای مختلف و… از جمله گزینه هایی هستند که با توجه به زمان و انرژی که روی آن ها صرف می شود در تعیین قیمت طراحی سایت های مختلف تاثیرگذار می باشند. گزینه دیگری که در هزینه طراحی وبسایت تاثیرگذار می باشد تعداد افراد و میزان تخصص آن ها برای طراحی سایت شما است. قطعا یک طراح به تنهایی نمی تواند تمام فعالیت ها و طراحی حرفه ای و همچنین پشتیبانی یک سایت را به عهده بگیرد بنابراین توجه داشته باشید که شرکت طراحی سایت مورد نظرتان با چه تعداد نیرو با تخصص های متفاوت و چه مقدار زمان به پروژه طراحی سایت شما می پردازد.

هزینه طراحی سایت به چه مواردی بستگی دارد

تعرفه و قیمت طراحی وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد، از طراحی گرافیکی صفحات گرفته تا کدنویسی اصولی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در تعیین قیمت و هزینه طراحی سایت تاثیر بسزایی دارند. همچنین معمولا هزینه طراحی سایت آماده بسیار کم تر است. ما در تیم ابر آی تی سعی داریم تا ضمن حفظ کیفیت سایت بتوانیم قیمتی مناسب برای طراحی سایت شما در نظر بگیریم اما این به آن معنا نیست که سایت طراحی شده دارای کمبودهایی می باشد بلکه امکانات و ویژگی های اصولی سایت رعایت خواهند شد اما به نحوی که از هزینه های غیرضروری و اضافی خودداری شود. در ادامه به چند نمونه از ویژگی هایی که در طراحی هر نوع سایتی الزامی هستند اشاره خواهیم کرد.

shutter_speed

بازدهی و سرعت سایت

عوامل گوناگونی بر روی سرعت لود صفحات سایت تاثیر دارند که به تنهایی چندان به چشم نمی آیند اما در کنار هم می توانند بر روی رضایت کاربران در تعامل با سایت شما اثرگذار باشند. همچنین این موضوع علاوه بر جلب رضایت بازدید کنندگان به کاهش هزینه های سرور و صرفه جویی چشمگیر در بهره برداری از منابع آن کمک می کند. البته برای رسیدن به این منظور از نیازهای و خواسته های شما کاسته نمی شود بلکه درخواست های شما به بهینه ترین حالت ممکن انجام خواهد شد.

cached

به روز رسانی مداوم سایت

برخی از وب سایت ها مانند سایت های شرکتی ساده یا سایت های شخصی یک صفحه ای پس از طراحی و اجرا بر روی دامنه اصلی دیگر فعالیت خاصی ندارند، اما سایت های دیگری مانند سایت های فروشگاهی یا خبری نیز وجود دارند که همواره در حال فعالیت هستند و شامل امکانات و خدمات بسیاری می باشند. قاعدتا هزینه طراحی سایت در این دو مورد با توجه به میزان فعالیت و امکانات آن ها متفاوت می باشد و سایت هایی که نیازمند آپدیت مداوم می باشند از لحاظ هزینه در سطح بالاتری نیز قرار دارند.

insert_chart_outlined

میزان بازدید و تعامل کاربران با سایت

از موارد دیگر تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت تعداد ترافیک روزانه و بازدید کاربران از سایت می باشد. علاوه بر ورود کاربران به سایت، ماندن آن ها در سایت و استفاده از خدمات آن نیز مهم می باشد. برخی از سایت ها تنها متن و محتوا را برای کاربر نمایش می دهند و بغیر از باز کردن و تماشای صفحات فعالیت دیگری در آن صورت نمی گیرد. اما سایت هایی نیز وجود دارند که با هر کلیک یا جابجایی کاربر در صفحات یک ری اکشن متفاوت نشان می دهند. چنین وبسایت هایی ملزم به پاسخ ریزترین درخواست های کاربر می باشند تا به صورت مداوم با او تعامل داشته باشد که توجه به این امر نیز در هزینه طراحی سایت ارزان موثر است.

build

امکانات و ماژول های سایت

پس از اینکه نوع و میزان فعالیت سایت خود را برای سفارش طراحی سایت تعیین کردید نکته بعدی که مدنظر قرار می گیرد امکانات لازم و ویژگی هایی است که هزینه طراحی سایت حرفه ای را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال در طراحی سایت فروشگاهی عواملی مانند درج قیمت محصولات، سبد خرید، درگاه پرداخت بانکی، دریافت کد رهگیری، ثبت نظر برای محصولات و… از موارد لازم و مهم در این حیطه می باشند و تعداد این امکانات و و همچنین گزینه های جانبی مثل هزینه مشاوره، پشتیبانی یا هاست به فاکتور طراحی سایت شما افزوده می شوند.

بودجه طراحی سایت

نکته دیگری که برخی شرکت ها در برآورد تعرفه طراحی سایت به آن توجه دارند میزان بودجه و اهتمام کارفرما می باشد. بستگی دارد که برای یک استارتاپ کوچک با هزینه ای محدود بخواهید سایت سفارش بدهید یا به عنوان یک برند تجاری بزرگ بخواهید برای طراحی سایت خود هزینه زیادی را کنار بگذارید. برخی شرکت ها نیز همواره حداقل هایی را جهت تعیین هزینه طراحی وبسایت در نظر می گیرند اما ممکن است با توجه به بودجه کارفرما گاهی یکسری امکانات از سایت حذف شده یا به آن اضافه شود تا هر دو طرف از این قرارداد رضایت داشته باشند.

امنیت در طراحی سایت و تاثیرگذاری در هزینه ها

امنیت وب سایت طراحی شده قطعا مهم است و برای هر سایتی لازم است، امنیت سایت بستگی به این دارد که طراحی سایت خود را به دست یک طراح حرفه ای سپرده باشید یا فردی که با مسائل فنی و تنظیمات سرور آشنایی ندارد. سایتی که به صورت اختصاصی و دستنویس طراحی شده باشد برای افراد عادی و هکرها قابل حدس نیست و تنها تیم طراحی به آن آشنایی دارد. یک طراح اگر با چنین مسائلی آشنایی نداشته باشد و به مسائل ایمنی سایت توجه نکند ممکن است فاجعه به بار بیاورد اما اگر فردی خبره و آگاه باشد و تمام راه های نفوذ به سایت و هک کردن آن را بسته باشد سایت شما نیز از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود. برای سفارش طراحی سایت خود با چنین فعالیت هایی توسط تیم طراحی سایت حرفه ای با تخصص های لازم دراین زمینه قطعا مستلزم پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی یک سایت فروشگاهی نسبت به سایت های ساده با صفحات کمتر زمان و هزینه بیشتری را نیاز دارد. زمانی که کارمندان و تخصص و زمان بیشتری برای طراحی یک سایت بکار گرفته می شوند مسلما هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد. از آن جایی که سایت های فروشگاهی دارای تعداد صفحات و بخش های زیاد و متنوعی می باشند و می بایست قابل اعتماد و استاندارد باشند نیاز به تخصص و مهارت بیشتری دارند به همین جهت نیازمند هزینه بیشتری می باشد. اما قبل از سفارش طراحی سایت می بایست به خوبی درباره نیازهای سایت خود و هزینه ها و قیمت های مورد نیاز آن تحقیق نمایید تا برخی از شرکت های سودجو مبلغ های اضافه تری بابت امکانات بیهوده که سایتتان به آن نیاز ندارد از شما درخواست نکنند.

dfce

هزینه طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی باید به گونه ای طراحی شوند که با شبکه های اجتماعی در ارتباط باشند، اختصاصی طراحی شوند، استفاده از ان برای کاربر آسان باشد، در آن از محتوای خوب و کلمات کلیدی مناسب استفاده شده باشد، به خوبی بهینه سازی شده باشد و… تا در فضای اینترنت بتواند جایگاه مناسب خود را بدست آورد. برای طراحی چنین سایتی می بایست هزینه خوبی پرداخت کرد همانطور که به اصطلاح می گویند هرچقدر پول دهی همانقدر آش می خوری، در طراحی سایت شرکتی نیز همانگونه است. اما به این معنا نیست که اگر شرکت طراحی سایت مورد نظر از شما مبلغ هنگفتی درخواست کرد شما هم پرداخت کنید. به هر حال برای طراحی هر سایتی بسته به میزان امکانات و زمینه کاری سایت مبلغ مشخصی هزینه می شود و دستمزد مشخصی نیز دارد.

هزینه طراحی سایت پزشکی

قیمت طراحی وبسایت پزشکی به موارد مختلفی از جمله طراحی قالب اختصاصی، طراحی به صورت ریسپانسیو، چند زبانه بودن سایت، معرفی کانال های ارتباطی، سیستم نوبت دهی آنلاین، مشاوره پزشکی، معرفی خدمات، سئو و بهینه سازی اصولی و… بستگی دارد. ما با بررسی نیازهای سایت و همچنین نیازهای کاربرانتان می توانیم امکاناتی را که سایت پزشکی نیاز دارد مطرح کرده و برایتان سایتی متناسب با زمینه شغلی شما و همچنین کاربرپسند طراحی کنیم. برخی از امکانات برای طراحی سایت پزشکی ضروری هستند و می بایست در سایت قرار داده شوند اما شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای طراحی سایت پزشکی خود در نظر گرفته اید امکانات بیشتری را به آن بیفزایید.

هزینه طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی یکی دیگر از راه های کسب درآمد از طریق اینترنت می باشد. مسلم است که گرفتن آگهی های بیشتر و قرار دادن آن ها در سایت درآمد بیشتری نیز برای شما به همراه دارد، اما مسئله اینجاست که چطور می توان آگهی های بیشتری دریافت کرد؟ قطعا این موضوع به تعداد بازدید کنندگان سایت شما مرتبط می باشد، بنابراین می بایست سعی کنید بازدید سایت خود را بالا ببرید. پس به فکر هزینه  های آن نباشید زیرا سوددهی چنین سایتی بسیار بیشتر از هزینه آن بوده و اگر مبلغ مناسبی برای آن هزینه شود سایت نیز باردهی بهتری خواهد داشت. اما مراقب باشید گول افرادی که مبالغ هنگفتی بابت طراحی سایت نیازمندی از شما طلب می کنند را نخورید.

هزینه طراحی سایت دانلود

مهم ترین مساله در طراحی سایت دانلود سرعت سایت و فضای هاست کافی می باشد. پیش از طراحی هر نوع سایتی می بایست هاست و دامین خریداری نمایید و هزینه آن به حجم هاست شما بستگی دارد. برای سایت هایی مانند سایت شخصی نیاز به فضای زیادی نیست اما در طراحی سایت دانلود به علت بارگذاری تعداد فایل های زیاد باید فضای زیادی نیز برای سایت خود خریداری نمایید. بنابراین مقداری از تعرفه طراحی سایت دانلود به خریداری حجم هاست بستگی دارد. چنین سایت هایی اگر به خوبی طراحی و برنامه نویسی شوند درآمد خوبی هم خواهند داشت زیرا افراد زیادی روزانه در اینترنت به دنبال فایل های مختلفی هستند و از طریق سایت های دانلود به این فایل ها دست پیدا می کنند.

هزینه طراحی سایت دکوراسیون

در طراحی سایت دکوراسیون می توان از امکانات و ویژگی های زیادی برای جذاب تر نمودن سایت استفاده کرد زیرا در چنین سایت هایی زیبایی و چیدمان اهمیت بسیاری دارد، بدین ترتیب هرچه از امکانات بیشتری استفاده شود هزینه طراحی قالب آن نیز بیشتر خواهد شد. برای مثال می توان از فرمت ها و قاب های ویژه و خاص برای گالری تصاویر استفاده نمود. یا برای نمایش اطلاعات و کاتالوگ ها نیز ابزارها و قابلیت های جذابی را بکار برد. هزینه طراحی وب سایت دکوراسیون با میزان فعالیت هایی که بر روی آن انجام می شوند ارتباط مستقیم دارد اما شما این امکان را در اختیار دارید تا هر ویژگی و امکاناتی که سایت و کاربران شما به آن نیاز دارند انتخاب نموده و بکار ببرید.

هزینه طراحی سایت مهندسی

قیمت طراحی وب سایت مهندسی به عواملی همچون برنامه نویسی، گرافیک و سئو بستگی دارد. سایت های مهندسی نیازمند کنترل پنل مدیریتی با کاربردی ساده جهت اعمال تغییرات اطلاعات در صفحات سایت هستند. همچنین لازم است دارای یک گالری تصاویر خوب و با کیفیت برای نمایش عکس و ویدیو از پروژه های انجام شده یا در حال انجام باشند. اگر طراحی چنین بخش ها و جزئیات آن به خوبی صورت نگیرد سایت دچار مشکل خواهد شد. به همین جهت بهتر است طراحی سایت خود را به شرکت هایی که هزینه بسیار ناچیز برای انجام کار می گیرند نسپارید و مطمئن شوید که یک طراح مجرب و حرفه ای سایتتان را طراحی خواهد کرد. برای طراحی قسمت های مختلف سایت خود می توانید با طراح مشورت کنید و نیازهای سایت خود را به او بگویید، اما افزودن بخش های اضافه تر به جهت جذاب تر کردن سایت قطعا هزینه بیشتری خواهد داشت.

هزینه طراحی سایت صنعتی

گروه طراحی سایت ابر آی تی با چندین سال سابقه و تجربه در امر طراحی و پیاده سازی سایت های صنعتی برای صنایع مختلف سایتی با گرافیک منحصربفرد و همچنین ارائه قابلیت های آسان جهت بروزرسانی و مدیریت بخش های مختلف و محصولات و خدمات طراحی خواهیم کرد. طراحی یک سایت صنعتی ساده و جذاب و دارای ارتباط با شبکه های اجتماعی مرتبط با صنعت و رسانه های دیجیتال شناخته تر خواهد بود و در این صورت به افراد بیشتری معرفی شده و محصولات و خدماتتان نیز بیشتر در معرض نمایش قرار می گیرد. اما تعرفه طراحی وبسایت صنعتی به عوامل بیشتری بستگی دارند که می بایست با طراح سایت خود درباره آن صحبت کرده تا از هزینه های آن مطلع شوید.

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

برای طراحی سایت تبلیغاتی ابتدا نیاز به تهیه دامنه و هاست دارید، قیمت خرید دامنه تقریبا قیمت مشخصی است اما هزینه هاست به حجم آن بستگی دارد هرچه فضای بیشتری برای هاست بخواهید شامل هزینه بیشتری نیز می شود. پس از تهیه هاست و دامنه نوبت به برنامه نویسی سایت می رسد که مهم ترین قسمت در طراحی سایت تبلیغات می باشد که می بایست بسیار حرفه ای و دقیق انجام شود تا از سایتی کاربردی برخوردار شوید. ظاهر و قالب سایت نیز در طراحی آن اهمیت دارد و استفاده از قالب های متنوع و حرفه ای و زیبا به جذب کاربران کمک می کند و همچنین موارد دیگری از جمله امن سازی سایت، بهینه سازی سایت و پشتیبانی از آن جز مواردی هستند که در تعرفه طراحی وب سایت تبلیغاتی تاثیرگذار می باشند.

هزینه طراحی سایت شخصی

معمولا سایت های شخصی به شکل ساده تری نسبت به دیگر سایت ها طراحی می شوند و تنها ویژگی که دارند معرفی خصوصیات و رزومه کاری فرد دارنده سایت می باشد. بدین ترتیب برای طراحی چنین سایتی با دو یا سه صفحه و امکانات عمومی هزینه کمتری نیاز است. از آنجایی که یک سایت شخصی نیاز به فضای هاست کمی دارد برای خرید هاست نیز هزینه کمتری پرداخت خواهد شد. برای طراحی یک سایت شخصی شرکت طراح به راحتی می تواند یک پیش فاکتور به شما ارائه دهد زیرا هزینه های فعالیت بر روی این سایت ها تقریبا مشخص می باشد. تیم ابر آی تی این توانایی را دارد تا سایت شخصی شما را با توجه به روحیات و خصوصیات شما و مطابق سلیقه شما طراحی نماید.

هزینه طراحی سایت هنری

سایت های هنری همانطور که می دانید با ظاهری زیبا و خاص طراحی می شوند تا رضایت کاربران و مخاطبان خود را بدست آورند. مخاطبان سایت های هنری معمولا افراد خاصی هستند و سلایق منحصربفردی نیز دارند به همین دلیل طراحی چنین سایت هایی می بایست با توجه به سلیقه کاربران انجام شود. استفاده از رنگ ها، تصاویر و قالب های ویژه به جذاب تر شدن سایت کمک می کند. به طور کلی هزینه طراحی هر سایتی به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهم تر از همه آن ها نوع فعالیت و زمانی است که برای طراحی سایت صرف می شود به همین جهت ممکن است قیمت برای طراحی سایت هنری کمی بالا باشد اما هیچ گاه به طور دقیق نمی توان گفت چه مقدار هزینه می برد.

هزینه طراحی سایت آموزشی

در طراحی سایت آموزشی می بایست به نکات مهمی همچون ریسپانسیو بودن، انعطاف پذیری در طراحی سایت، ارائه اطلاعات مناسب، استفاده از رنگ های مناسب و استفاده از انواع عناصر تصویری مانند عکس و ویدیو توجه نمایید. یک سایت اموزشی می بایست تمامی این امکانات را داشته باشد. زمانی که تصمیم به طراحی سایت آموزشی خود گرفتید می بایست امکانات و ویژگی های لازم برای سایت خود و تمام چیزهایی که کاربران از سایت شما انتظار دارند را در نظر گرفته و با طراح سایت در میان بگذارید، بدین ترتیب طراح با توجه به نیازهای شما هزینه طراحی سایت آموزشی را تخمین خواهد زد.

هزینه طراحی سایت علمی

بسیاری از افراد دارای علم و دانش در زمینه خاصی نیاز به فضایی برای انتشار مطالب علمی جذاب دارند تا آن ها را در دسترس علاقمندان قرار دهند، از طرفی دیگر در فضای مجازی افرادی وجود دارند که به صورت اقتصادی به این قضیه نگاه می کنند و چون کسب درآمد از طریق سایت علمی را مناسب می بینند اقدام به سفارش طراحی سایت علمی می نمایند. ما نیز برای جذب این بازار مناسب و با هدف پایین آوردن هزینه طراحی سایت علمی اقدام به ساخت پکیج های سایت علمی کرده ایم که با هزینه کمتر می توانید از آن ها استفاده نمایید. طراحی موفق یک وب سایت در گرو سپردن سفارش طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت حرفه ای می باشد. در این مسیر کلاهبرداران زیادی نیز وجود دارند که با شعارهای دروغین سعی در فریب شما دارند، اما این گونه افراد با طراحی سایت غیر اصولی شما را به جایی نخواهند رساند.

هزینه طراحی سایت خودرو

طراحی هر سایتی با دیگری متفاوت می باشد حتی ممکن است دو سایت خودرو با موضوع یکسان اما ویژگی ها و امکانات مختلف دارای هزینه طراحی قالب سایت متفاوتی نیز باشند زیرا قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که می تواند برای هر سایت متفاوت باشد. تهیه هاست و دامنه، طراحی گرافیک اختصاصی، طراحی و اجرای قالب، هزینه برنامه نویسی اختصاصی، سئو و بهینه سازی، پشتیبانی و… از جمله عواملی هستند که در تعیین تعرفه طراحی سایت خودرو تاثیرگذار می باشند. طراحی سایت انجام شده توسط ابر آی تی براساس متدهای به روز و جدید و مطابق با استانداردهای گوگل برنامه نویسی می شود و با تست های مختلف امنیتی از درستی آن مطمئن می شویم.

هزینه طراحی سایت تفریحی

در هیچ سایتی عدد و رقمی تحت عنوان قیمت طراحی سایت نخواهید یافت زیرا بیشتر قیمت تعیین شده برای طراحی سایت شامل موارد سفارشی و امکانات ویژه مختص سایت شما می باشد نه امکانات پایه و ابتدایی مشترک بین تمام پروژه ها. طراحی سایت تفریحی نیز امکانات منحصربفرد خود را دارد و مدت زمانی که روی پروژه طراحی سایت تفریحی شما فعالیت صورت می گیرد هم بر تعیین هزینه آن تاثیرگذار می باشد. معمولا شرکت های طراحی سایتی که از سابقه و رزومه کاری بالاتری برخوردارند هزینه ها و قیمت های بالاتری را نسبت به شرکت های نوپا و جدید ارائه می دهند. اما هدف ما در ابتدا کیفیت کار می باشد و سعی می کنیم هزینه طراحی سایت تفریحی شما را معقول و منصفانه و بسته به مقداری که روی آن تلاش می کنیم در نظر می گیریم.

هزینه طراحی سایت عکاسی

از آنجاییکه عکاسی کار هنری می باشد ابر ای تی سایت آتلیه عکاسی را امری هنری می داند و بدین ترتیب ظرافت و ریزه کاری های هنری را در طراحی این گونه سایت ها به کار می گیرد. توجه به گرافیک سایت، رنگ ها و استفاده از تصاویر به صورت پانوراما و چرخش ۳۶۰ درجهاستفاده از اسلایدشوها با حرکت های مختلف چرخشی و همچنین طیف رنگ های متنوع و ترکیب بندی آن ها از جمله این ریزه کاری هاست که بر هزینه سفارش طراحی سایت عکاسی تاثیرگذار هستند. یک سایت عکاسی علاوه بر اینکه محلی بدون محدویت زمان و مکان برای معرفی حرفه و تخصص و تبلیغات شماست، محلی برای رونق کسب و کار و بیشتر شدن مشتریان شما نیز باشد. ما کسب رتبه بالای وب سایت شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل تضمین می کنیم.

هزینه طراحی سایت خبری

دستیابی به اخبار به روز و جدید در هر زمینه ای برای بسیاری از افراد مهم و تاثیرگذار است. افراد برای مراودات کاری  و تجارت خود نیازمند اطلاع از آخرین اخبار روز در زمینه فعالیت خود می باشند، به همین علت در سال های اخیر سایت های خبری جایگاه ویژه ای را در میان کاربران اینترنتی پیدا کرده است. طراحی سایت خبری حرفه ای باعث می شود که سایت شما در جستجوگر های اینترنت با موضوعات مختلف در رتبه بالایی قرار گیرد و از طریق جذب مخاطبان بیشتر بتواند جایگاه تاثیرگذاری را در میان مخاطبان خود پیدا کند. قیمت طراحی سایت خبری که این گونه حرفه ای و موفق باشد قطعا هزینه کمی نیست اما اگر قصد داشتن چنین وب سایتی را دارید بهتر است این هزینه را بپردازید و در مقابل چندین برابر آن را از طریق سایت خبری خود بدست آورید.

هزینه طراحی سایت مدارس

امروزه طراحی سایت مدارس یک امر مهم و ضروری تلقی می شود که شرکت ابر آی تی این امکان را برای اشخاص، آموزشگاه ها، مدارس دولتی، غیر دولتی و… محقق می سازد. ما به شما کمک می کنیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیاز شما را طراحی کنیم، شما هم می توانید سایت مدارس خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید و یا یک وب سایت آماده خریداری نمایید. البته هزینه طراحی وب سایت مدارس به صورت اختصاصی بیشتر از هزینه خرید یک سایت آماده می باشد. زیرا تعرفه طراحی وبسایت مدارس به صورت شخصی سازی شامل هزینه برای امکانات و ویژگی هایی می گردد که نیازمند زمان و تخصص یک طراح سایت مجرب و حرفه ای می باشد بنابراین طبیعی است که هزینه بیشتری هم در بر داشته باشد.

هزینه طراحی سایت هتل

اینترنت مکان مناسبی برای معرفی امکانات هتل شما می باشد، ما در ابر آی تی می توانیم با طراحی سایت هتل شما به شکل حرفه ای، استاندارد و زیبا شما را به آنچه انتظار دارید برسانیم و در رسیدن به جلب رضایت مشتری و همچنین افزایش مشتریان به شما کمک خواهیم کرد. شما با صرف هزینه ای اندک می توانید هتل خود را از طریق اینترنت به افراد مختلف معرفی نمایید. البته هزینه طراحی سایت هتل به موراد مختلفی که امکانات بکار برده شده در سایت را شامل می شود بستگی دارد. یک طراحی حرفه ای و صحیح برای هتل ها می تواند نتایج بسیار چشم گیری داشته باشد. طراحی سایت هتل می تواند بزرگترین سرمایه آن هتل برای مطرح کردن خود به مسافرین و مشتریان باشد.

هزینه طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی از دیگر فعالیت های شرکت ابر آی تی می باشد. طراحی سایت ورزشی در رشته و موضوعات مختلفی مانند سایت اخبار ورزشی، سایت باشگاه، سایت فروشگاه لوازم ورزشی و… انجام می شود. هدف ما طراحی سایت ورزشی متفاوت و جذاب برای کابران و کم هزینه برای مشتریان می باشد. سایت های ورزشی بسیاری در اینترنت وجود دارند که برای رقابت با آن ها می بایست یک سایت حرفه ای طراحی نمایید تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید. به علت متنوع بودن سایت های ورزشی، امکانات متفاوتی هم می توان در آن ها قرار داد که در تعرفه طراحی وب سایت ورزشی موثر می باشند. وجود امکاناتی همانند نمایش نتایج آنلاین در سایت هزینه آن را بالاتر خواهد برد به همین علت ابتدا باید امکانات مورد نظر خود را تعیین نمایید.

هزینه طراحی سایت بانوان

در طراحی سایت بانوان امکانات بسیار متعددی برای طراحی سایت بانوان گنجانده شده که قابل حذف یا اضافه شدن می باشند. شما با توجه به نیاز سایت و سلیقه خود می توانید امکانات بیشتری برای پیاده سازی در سایت خود انتخاب نمایید که البته این امکانات تاثیر مستقیم بر روی هزینه سایت بانوان دارد. طراحی سایت بانوان می تواند شامل سایت آموزش آشپزی، تالار گفتگو، سایت پوشاک بانوان، سایت سرگرمی و… باشد، که هر کدام طراحی منحصر بفرد خود را دارد. اما تنها طراحی یک سایت به صورت حرفه ای می تواند فرصت ورود و فعالیت در زمینه تجارت اینترنتی را به شما دهد. ما با آشنایی کامل به گرافیک سایت و با داشتن گرافیست های حرفه ای و مجرب اقدام به طراحی مناسب و زیبای سایت بانوان می نماییم.

هزینه طراحی سایت تالار گفتگو

نکته مهم در طراحی سایت تالار گفتگو موضوع امنیت در مقابل هک و نفوذ به سایت است که ما به این نکته توجه بسیاری داریم و در طراحی سایت تالار گفتگو بحث امنیت را به خوبی رعایت می کنیم. نکته دیگر در طراحی سایت تالار گفتگو نوع دسترسی کاربران می باشد به طوری که مدیر سایت باید این توانایی را داشته باشد تا بر عضویت و نحوه عملکرد اعضا کنترل داشته باشد و همچنین بتواند سطح دسترسی مناسبی را به اعضا دهد. شما نیز اگر به یک تالار گفتگو با چنین امکاناتی با قیمت طراحی وب سایت تالار گفتگو مناسب نیاز دارید می توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم ابر آی تی را مشاده و سپس با ما تماس بگیرید تا بهترین سایت را با مناسب ترین هزینه برای شما طراحی نماییم.

هزینه طراحی سایت مجله اینترنتی

با داشتن یک سایت برای مجله یا نشریه خود می توانید علاوه بر معرفی و نمایش مجله اینترنتی خود می توانید از طریق آن و با داشتن بازدید کنندگان بیشتر و از طریق دریافت تبلیغات بنری و متنی به کسب درآمد بیشتر نیز بپردازید. برای طراحی سایت مجله اینترنتی امکانات فراوانی وجود دارد حتی از این طریق می توانید روزنامه و مجلات چاپی خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. بنابراین مقدار هزینه ای که برای طراحی سایت خواهید پرداخت بوسیله خود سایت به شما بازمی گردد. تیم طراحی سایت ابر آی تی نیز تمام سعی خود را دارد تا سایتی استاندارد، قوی، امن و منحصربفرد اما با هزینه مناسب طراحی نموده و به مشتریان خود ارائه دهد تا رضایتمندی آن را جلب نماید.

هزینه طراحی سایت مراکز تجاری

هزینه طراحی قالب سایت مراکز تجاری به عوامل مختلفی بستگی دارد، به این که شما چه امکاناتی برای سایت خود در نظر دارید و هدف شما از طراحی این سایت چیست؟ تعداد و نوع امکاناتی که در طراحی مورد استفاده قرار می گیرند بر تعیین هزینه طراحی سایت مراکز تجاری موثر است و طراح با توجه به نیازهای سایت شما هزینه را برآورد می نماید. ما در شرکت ابر آی تی با بیش از ده ها نمونه کار طراحی سایت مراکز تجاری و ۸ سال تجربه در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع سایت، با در نظر گرفتن امکانات و هدف شما هزینه سفارش طراحی سایت مراکز تجاری مورد نظرتان را اعلام می نماییم، برای سفارش طراحی سایت خود با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت صرافی

شرکت طراحی سایت ابر آی تی دارای تجربه گرانبهایی در طراحی و پیاده سازی و حتی نگهداری سایت صرافی می باشد. علاوه بر طراحی دقیق و اصولی ما از تکنیک هایی استفاده می کنیم که در کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را در موتورهای جستجو توسط افراد دارد، کاربردی باشد. بدین ترتیب سایت شما بهترین رتبه و نتیجه را در میان تمامی رقبا خواهد داشت. اما هزینه طراحی سایت صرافی نیز به همین امکانات و تکنیک ها و زمانی که یک طراح برای سایت شما صرف می کند بستگی دارد. بنابراین در ابتدا از طریق مشاوره با یک طراح حرفه ای باید مشخص نمایید که چه امکانات و ویژگی هایی برای سایت خود نیاز دارید، ما نیز سعی داریم تا سایت را به سلیقه شما و با هزینه ای مناسب طراحی نماییم.

هزینه طراحی سایت گردشگری

در طراحی سایت گردشگری باید امکانات به صورت کامل و کاربر پسندی قرار داده شوند تا کاربران بتوانند براحتی اطلاعات و آگهی تورها را مشاهده نمایند و به سرعت به نتیجه دلخواه برسند. موضوع طراحی گرافیک نیز در طراحی سایت گرشگری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد، زیرا بتواند مشتری را برای مدتی در سایت نگه دارد و باعث شود از خدمات سایت استفاده نماید. ما در ابر ای تی با تجربه فراوان و موفق در طراحی سایت گردشگری آماده همکاری و طراحی سایت برای شما و با توجه به نظر و سلیقه شما و همچنین با مناسب ترین قیمت می باشد. کافیست با همکاران ما تماس بگیرید و نیازهای سایت خود را با ما در میان بگذارید.

هزینه طراحی سایت رستوران

تمامی رستوران ها و آشپزخانه ها می توانند از خدمات تخصصی طراحی سایت در شرکت ابر آی تی بهرمند شوند. ما طراحی سایت رستوران شما را براساس قابلیت های مورد نیاز با نوع فعالیت رستوران شما را انجام می دهیم. طراحان سایت ابر آی تی ارائه دهنده طراحی سایت رستوران حرفه ای با قابلیت های پیشرفته همراه با کدنویسی سفارشی و اختصاصی مناسب برای موتورهای جستجوگر و همچنین قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل می باشد. برای اطلاع از هزینه طراحی  وبسایت رستوران با کارشناسان ابر آی تی تماس بگیرید. ما در طراحی سایت رستوران به بخش هایی همچون مدیریت آسان صفحات، معرفی کامل رستوران، گالری تصاویر، امکان سفارش غذای آنلاین و… می پردازیم.

هزینه طراحی سایت موزیک

طراحی سایت موزیک برای آموزشگاه های موسیقی که در این زمینه دوره های مختلفی را برگزار می کنند می تواند بسیار مفید باشد. سایت موزیک نیازمند سیستم مدیریتی غنی و قدرتمند است همچنین باید همراه با قالبی زیبا و اختصاصی که جوابگوی نیازهای مخاطبان خود باشد و همواره موجب جلب توجه مخاطبان شود طراحی شده باشد. شرکت طراحی سایت ابر آی تی با توجه به تجربه کافی در امر طراحی سایت، می تواند بهترین و جذاب ترین سایت موزیک را با هزینه بسیار مناسب برای شما راه اندازی نماید. با توجه به آموزش و پشتیبانی سایت شما بعد از طراحی سایت قطعا کمک بزرگی به جذب مخاطبان و کاربران شما خواهد بود.  

هزینه طراحی سایت املاک

تیم طراحان ابر آی تی با افتخار طراحی سایت املاک را که سایت ویژه ای برای بنگاه ها و آژانس های املاک طراحی و پیاده سازی می شود ارائه می نماید. با طراحی سایت املاک با کاربری آسان و امکانات متناسب با نیازهای بنگاه های املاک که به راحتی می توانند بدون داشتن دانش کافی در زمینه وب، اطلاعات املاک موجود خود را در سایت ثبت و مدیریت نمایند و کسب و کار خود رادر بستر رو به رشد اینترنت گسترش دهند. هزینه طراحی وب سایت املاک به امکانات مختلفی که در سایت درج می شوند بستگی دارد، ما نیز با انجام بررسی های لازم در مورد کسب وکار شما و با توجه به سلیقه و نظر شما سایتی قدرتمند و رتبه بالا و از طرفی هم با هزینه مناسب طراحی خواهیم کرد.

فهرست