خرید سایت

تیم ابر ای تی مهمترین وظیفه خود را کمک در خرید سایت برای شما می داند. همواره خرید سایت یک اصل مهم در موفقیت هر کسب و کار می باشد که می تواند موجب رونق آن کسب و کار شود، به همین دلیل این مورد یکی از دغدغه های اصلی تیم ابر ای تی می باشد. ما سعی داریم با ارائه سایتهایی با قیمت های متنوع، امکان خرید سایت را برای شما با هر توان مالی فراهم آورد تا به راحتی بتوانید سایت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

خرید سایت از ما به دو صورت سایتهای شرکتی و سایتهای فروشگاهی تقسیم می شود، البته شرکت ابر ای تی امکان خرید سایت های خبری، آموزشی، نیازمندی و بسیاری موارد دیگر را نیز برای شما فراهم نموده است، ولی دو مورد اعلام شده مهمترین آنها می باشند. ما سعی داریم سایتهایی متناسب با سلیقه و نیاز شما را در دسترستان قرار دهیم، تا بتوانید به راحتی سایت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شرکت ابر ای تی به منظور رضایت شما کاربران گرامی امکان خرید سایت را به دو صورت قالب آماده و قالب اختصاصی برای شما فراهم نموده است، شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه از قالب های آماده و عمومی استفاده نمایید و برای داشتن سایتی متفاوت از قالب اختصاصی ما بهره ببرید. هر دو نوع سایت شرکتی و فروشگاهی ما به دو صورت قالب آماده و اختصاصی در دسترس شما می باشند.

امکانات
trending_up

سئومند بودن

تمامی سایتهایی که توسط تیم ابر ای تی برای خرید در دسترس شما می باشند کاملا سئومند بوده و در طراحی آنها تمامی استانداردهای سئو در نظر گرفته شده است، تا شما در کمترین زمان به بهترین رتبه دست یابید.

mobile_friendly

واکنشگرا

خرید سایت واکنشگرا را با ابر ای تی تجربه کنید. امروزه واکنشگرا بودن یکی از مهمترین اصول در طراحی سایت می باشد، زیرا کاربران با گجت های مختلف وارد سایت شما می شوند و نمایش درست سایت شما در آنها بسیار مهم است.

web

قالب زیبا

قالب زیبا و جذاب یکی از مهمترین اصول در جذب مشتری می باشد، از این رو شرکت ابر ای تی در طراحی سایتهای خود از اصول روانشناسی برای جذب بیشتر مخاطبین یاری گرفته و امکان خرید سایت جذاب را برای شما فراهم می نماید.

perm_identity

کاربرپسند بودن

کاربرپسند بودن اولین اصل در رونق کسب و کار در اینترنت می باشد. تیم ابر ای تی با توجه به این اصل وبسایتهایی متناسب با نیاز کاربران برای شما طراحی می نمایند، تا بتوانید بهترین بازدهی را از سایت خود داشته باشید.

done_all

پنل مدیریتی ساده

فروش سایت با پنل مدیریت ساده و در عین حال پیشرفته این امکان را به شما می دهد تا براحتی و با سرعت بالا اطلاعات سایت خود را وارد نموده و همچنین بتوانید در آینده براحتی سایت خود را بروز نمایید.

dvr

طراحی اختصاصی

خرید سایت با طراحی اختصاصی این امکان را به شما می دهد که سایتی متناسب با سلیقه و نیاز خود داشته باشید. در صورتی که می خواهید سایتی متمایز از دیگر سایتها داشته باشید از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید.

search

جستجو

امکان جستجو در سایت یکی از بهترین قابلیت های هر سایت می باشد. کاربران با استفاده از این امکان به راحتی می توانند در میان مطالب سایت شما جستجو نموده و هرچه سریعتر به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

record_voice_over

نظرات

تمامی سایتهای ارائه شده توسط ابر ای تی دارای بخش نظرات کاربران می باشند. بخش نظرات موجب تعامل بیشتر بین مدیر سایت و کاربران می شود و در نتیجه میزان رضایت کاربران از سایت شما بالاتر خواهد رفت.

toys

معرفی مشتریان

شما در سایتهایی که از ابر ای تی خریداری می نمایید بخشی را برای معرفی مشتریان دارید، زیرا شما با معرفی مشتریان خود موجب می شوید مشتریان جدید با اطمینان بیشتری با شما وارد مذاکره شوند.

خرید سایت فروشگاه اینترنتی

سایت های فروشگاهی معمولا از بازدید کننده و مشتری های زیادی برخوردار هستند و تبلیغات و شناساندن چنین سایت هایی به افراد جامعه آسان تر می باشد، توصیه ما نیز به فروشندگان کالا خرید سایت فروشگاه اینترنتی است زیرا از این طریق می توانند مشتریانی دورتر از محیط اطراف فروشگاه خود داشته باشند، حتی فراتر از شهر خود. قطعا حیطه مشتریان وب سایت بسیار گسترده تر از یک فروشگاه خواهد بود، ما نیز در گروه ابر آی تی به شما کمک می کنیم تا یک سایت فروشگاهی آنلاین با امکانات و ویژگی های متعدد داشته باشید و به فروشگاه خود رونق ببخشید. ابر آی تی در طراحی سایت فروشگاهی خود تمام موارد مورد نیاز فروشگاه شما را بررسی کرده و مطابق با آن سایت را می سازد، همچنین ما به اصول و قوانین سئو پایبند هستیم. به همین جهت می توانید برای خرید سایت فروشگاهی خود با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید.

dfce

خرید سایت شرکتی

مدیران به جهت ایجاد اعتبار برای شرکت خود نیاز به خرید سایت شرکتی دارند تا از این طریق زمینه کاری و سابقه شرکت خود را به افراد دیگر معرفی نمایند. طراحی سایت شرکتی در ابر آی تی به صورت اختصاصی صورت می گیرد و نشان دهنده شخصیت و پرستیژ کاری شرکت شما می باشد. خرید سایت شرکتی دو یا چند زبانه می تواند به شما این امکان را بدهد که فعالیت شرکت خود را به خارج از مرزها نیز گسترش داده و با شرکت های خارجی نیز همکاری نمایید و یا مشتریانی در سایر کشورها داشته باشید. این می تواند یک گام بزرگ برای پیشرفت و توسعه کسب و کارتان باشد. تنها کافیست زبان های مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تیم ابر آی تی برای شما یک سایت شرکتی چند زبانه، استاندارد و دقیق طراحی نماید.

خرید سایت پزشکی

خرید سایت پزشکی یکی از راه های معرفی و نمایش خدمات پزشکان به دیگران است که یکی از خدمات ابر آی تی نیز می باشد. از آنجایی که افراد برای مراجعه به پزشک تحقیق کرده و با بررسی سوابق و شناخت چند پزشک مختلف یکی از آن ها را انتخاب می کنند، خرید سایت پزشکی می تواند به پزشکان برای نمایش سابقه کاری و اطلاعاتی درباره زمینه تخصص آن ها به دیگران کمک کند. تیم ابر آی تی با توجه به زمینه فعالیت شما سایتی کاربرپسند با رنگ هایی زیبا و تصاویری که کاربران را به خود جذب نمایند طراحی می کند. همچنین کدنویسی و طراحی سایت پزشکی به صورت سئومند یکی از ویژگی های تیم ابر آی تی می باشد تا با سرچ کلمه کلیدی مرتبط با سایت شما توسط افراد در گوگل سایت در صفحه اول به کاربر نمایش داده شود.

خرید سایت نیازمندی

خرید سایت نیازمندی از گروه ابر آی تی این ویژگی را دارد که سایت شما توسط جدیدترین و بروزترین تکنیک های طراحی وب سایت طراحی و پیاده سازی می گردد. سایت های نیازمندی ضروری ترین سایت در اینترنت می باشند زیرا آگهی های متفاوت و متعددی در زمینه های اشتغال، محصولات یا خدمات را دربر می گیرند. یک سایت نیازمندی را می توان به عنوان یک بانک اطلاعاتی کامل که شامل آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان و همچنین راه های تماس با آن ها می باشند، تلقی کرد. تیم ابر آی تی به گونه ای سایت مورد نیاز شما را طراحی می کند تا از خرید سایت نیازمندی خود رضایت کامل داشته و در پی آن به موفقیت های چشمگیری دست یابید. در طراحی سایت نیازمندی موارد زیادی باید مورد توجه قرار بگیرند که یکی از آن ها تعداد صفحات و بخش های متنوع و زیاد در این نوع سایت بوده و البته چنین سایت باید دارای امکان جستجوی پیشرفته نیز باشد که ابر آی تی تمام این نکات برای طراحی سایت نیازمندی شما را در نظر می گیرد.

خرید سایت دانلود

اصلی ترین درآمد چنین سایت هایی از طریق خرید و دانلود انواع فیلم، سریال، موزیک، بسته های آموزشی، دانلود کتاب و… توسط کاربران می باشد، به همین جهت سایت دانلود طراحی شده توسط برنامه نویسان ابر آی تی امکان اتصال به درگاه های بانکی را دارند. با خرید سایت دانلود می توانید یک منبع کسب درآمد اینترنتی برای خود داشته و بدون نیاز به مکان یا امکانات خاصی برای خود درآمد ایجاد کنید. اما یک سایت دانلود خوب می بایست از سرعت دانلود با کیفیت های مختلف و فضای کافی برای آپلود و دانلود فایل های زیاد برخوردار باشد، تیم ابر آی تی این موضوع را در طراحی سایت دانلود در نظر گرفته و سعی دارد رضایت مشتری را در خرید سایت دانلود بدست آورد.

خرید سایت دکوراسیون

مدیران به جهت ایجاد اعتبار برای شرکت خود نیاز به خرید سایت شرکتی دارند تا از این طریق زمینه کاری و سابقه شرکت خود را به افراد دیگر معرفی نمایند. طراحی سایت شرکتی در ابر آی تی به صورت اختصاصی صورت می گیرد و نشان دهنده شخصیت و پرستیژ کاری شرکت شما می باشد. خرید سایت شرکتی دو یا چند زبانه می تواند به شما این امکان را بدهد که فعالیت شرکت خود را به خارج از مرزها نیز گسترش داده و با شرکت های خارجی نیز همکاری نمایید و یا مشتریانی در سایر کشورها داشته باشید. این می تواند یک گام بزرگ برای پیشرفت و توسعه کسب و کارتان باشد. تنها کافیست زبان های مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تیم ابر آی تی برای شما یک سایت شرکتی چند زبانه، استاندارد و دقیق طراحی نماید.

خرید سایت مهندسی

مهم ترین کاری که شرکت های مهندسی می توانند برای معرفی و تبلیغات شرکت خود انجام دهند خرید سایت مهندسی است. سایت مهندسی این امکان را به شرکت ها و مهندسان می دهد تا رزومه، سابقه شرکت، نمونه پروژه های اجرایی به شکل عکس یا ویدیو، گواهینامه و مدارک شرکت، معرفی مدیران و تخصص پرسنل و… را در اختیار دیگر افراد جامعه قرار دهند. ابر آی تی با بررسی زمینه شغلی و افرادی که علاقمند به ارتباط با شما هستند سایتی مطلوب طراحی خواهد کرد که تمام اطلاعات و نمونه کارهای شما را به خوبی نمایش دهد. همچنین ما تمام سعی خود را می کنیم تا با برنامه نویسی صحیح و اصولی و رعایت قوانین سئو سایتی بی عیب و نقص برای شما طراحی و پیاده سازی نماییم و در صورت بروز مشکلات احتمالی بعد از تحویل سایت نیز آن را پشتیبانی خواهیم کرد.

خرید سایت صنعتی

خرید سایت صنعتی برای کارخانه ها و مراکز صنعتی جهت معرفی محصولات و یا فروش برخی از محصولات به صورت اینترنتی انجام می گیرد. آیا از تجارت به شکل سنتی نتیجه ای نگرفتید و قصد دارید در اینترنت حضور داشته باشید؟ خرید سایت صنعتی حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا جایگاه کارخانه یا واحد صنعتی خود را در دنیای مجازی حفظ نمایید. با خرید سایت صنعتی و پیاده سازی آن نه تنها می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید بلکه کیفیت کار خود را نیز به دیگران نمایش می دهید. به همین جهت ما در گروه ابر آی تی سایت صنعتی شما را با گرافیک اختصاصی مناسب برای کاربران طراحی خواهیم نمود و علاوه بر آن استفاده از سایت نیز برای کاربر بسیار ساده خواهد بود زیرا این موضوع برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید سایت تبلیغاتی

با خرید سایت تبلیغاتی می توانید یک کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به جا و مکان و با هزینه کم برای خود ایجاد کرده و از خانه خود براحتی آن را مدیریت نمایید. مهمترین مساله برای سایت های تبلیغاتی داشتن بیننده های زیاد است، هرچه سایت شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد قطعا آگهی های بیشتری هم نصیب شما خواهد شد. خرید سایت تبلیغاتی و مدیریت آن می تواند بسیار سودآور باشد به شرط اینکه به درستی برنامه نویسی و طراحی گردد تا در هنگام استفاده کاربران از آن دچار مشکل نشود. سایت تبلیغاتی می بایست در هر زمانی از شبانه روز فعال باشد تا کاربران هر زمان که می خواهند بتوانند از آن استفاده نمایند. در هنگام خرید سایت تبلیغاتی باید به تمام نکات طراحی آن توجه نمایید.

خرید سایت شخصی

برای اینکه بتوانید استعدادها، مهارت ها یا رزومه کاری خود را به دیگران معرفی نمایید خرید سایت شخصی بهترین راه حل می باشد. همانطور که یک شرکت یا موسسه برای ارائه رزومه کاری یا معرفی زمینه شغلی خود و همچنین معرفی کارمندان شرکت سایتی ایجاد می کند یک شخص هم می تواند از این طریق به معرفی مهارت های خود بپردازد. یکی دیگر از مزیت های داشتن سایت شخصی ایجاد ایمیل شخصی می باشد. از نگاه افراد زمانی شما یک فرد حرفه ای به نظر می رسید که در مکاتبات رسمی خود از ایمیل کمپانی هایی مثل Google یا Yahoo استفاده نکنید و ایمیل با نام خودتان داشته باشید. خرید سایت شخصی تمام این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد. ما نیز سایت شما را به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به روحیات و خصوصیات شما طراحی می کنیم.

خرید سایت هنری

در هنگام خرید سایت هنری مهم ترین موضوع گرافیک یا UI وب سایت می باشد ما برای این بخش گرافیست های حرفه ای و خلاقی در طراحی سایت شما بکار می گیریم تا بتوانیم بالاترین تاثیرگذاری را در مخاطبان و بازدید کنندگان وب سایت شما داشته باشیم. در خرید سایت هنری و انتخاب شرکت طراحی سایت باید به نکاتی توجه کنید تا از سایت خوب و کاملی بهرمند شوید. یک سایت هنری خوب باید کاربرپسند بوده و به گونه ای طراحی شود که استفاده از آن برای کاربر ساده باشد. همچنین سهولت در مدیریت سایت نیز بخش بسیار مهمی در طراحی سایت هنری می باشد. اگر شما در رشته هنری خود یک معلم یا استاد هستید یا در آن زمینه مهارت کافی دارید می توانید از طریق خرید سایت هنری و قرار دادن مطالب آموزشی به صورت فیلم یا مقاله هنر خود را به دیگران نیز آموزش دهید.

خرید سایت آموزشی

به جهت ارائه خدمات آموزشی مختلف برای آموزشگاه ها بهترین گزینه خرید سایت آموزشی است، سایت های آموزشی امروزه برای عرضه آموزش های مختلف به مخاطبان، خارج از شکل های سنتی آن مورد توجه زیادی قرار گرفته است. با خرید سایت آموزشی می توانید در هر زمینه به ارائه مطالب مختلف و آموزش آن به افراد بپردازید. فعالیت سایت های آموزشی می تواند در زمینه های متنوعی همچون آموزش آشپزی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش نقاشی و… باشد و همچنین می توان وب سایت آموزشی را برای مهد کودک ها، مدارس، دانشگاه ها یا موسسات آموزشی طراحی و پیاده سازی نمود. خرید سایت آموزشی که به صورت حرفه ای و مطلوب طراحی و مدیریت شده باشد و همچنین در نتایج جستجوی کاربران در گوگل از جایگاه مناسبی برخوردار باشد می تواند نقش بسزایی در جذب مشتریان آموزشگاه ایفا نماید.

خرید سایت علمی

هدف از خرید سایت علمی انتشار مقالات و مطالب علمی، تحقیقات استادان و پژوهشگران در صفحات مجازی می باشد. در علوم مختلف متخصصان و علاقمندان زیادی وجود دارند که با خرید سایت علمی می توانند اطلاعات مناسبی در اختیار کاربران و علاقمندان به آن زمینه علمی قرار دهند. شرکت ابر آی تی دارای چندین پروژه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت های علمی می باشد، از امکاناتی که ما در سایت علمی مورد استفاده قرار می دهیم طراحی صفحه اخبار در زمینه موضوعات علمی و تکنولوژی، طراحی صفحه بیوگرافی اساتید و بزرگان در زمینه علمی مورد نظر، طراحی بخش پرسش و پاسخ برای ارتباط بیشتر با افراد، طراحی بخش معرفی کتاب، طراحی صفحه مقالات، طراحی بخش تبلیغات و هر امکاناتی که شما برای سایت خود در نظر داربد. با خرید سایت علمی طراحی شده توسط تیم ابر آی تی اطمینان داشته باشید که سایتی قوی و استاندارد خواهید داشت، اما پس از دریافت سایت این خود شما هستید که با مدیریت صحیح و آپدیت به موقع سایت خود را توسعه می دهید.

خرید سایت خودرو

در صورتی که شما دارای مشاغلی مرتبط با خودرو باشید مانند نمایندگی، فروش لوازم و تجهیزات و… خرید سایت خودرو قطعا یکی از نیازهای کسب و کار شماست. شما نیز می توانید به فعالیت در زمینه خودرو در فضای جهانی اینترنت بپردازید، تنها کافیست از ما بخواهید تا برایتان برآورده سازیم. طراحان شرکت ابر آی تی سایتی ریسپانسیو، بهینه سازی شده، استاندارد، قوی و با طراحی خاص و کاربرپسند در اختیار شما قرار می دهد و مهم ترین هدف در این فرآیند رضایت مشتری است. ابر آی تی با طراحی سایت خودرو و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو به خصوص گوگل بازدید کنندگان بسیاری را برای سایت شما جمع خواهد نمود و این موضوع علاوه بر اینکه باعث رونق و پیشرفت کسب و کار شما می شود همچنین در کنار کسب در آمد اصلی می توانید از طریق افزایش بازدید کنندگان و افزایش رتبه سایت با گرفتن تبلیغات شرکت های دیگرسود قابل توجهی را بدست آورید.

خرید سایت تفریحی

بیشترین درآمد سایت های سرگرمی بواسطه طیف وسیع مخاطبان و افزایش بازدید از سایت از طریق تبلیغات می باشد. بنابراین با خرید سایت تفریحی علاوه بر ایجاد یک فعالیت و سرگرمی از طریق اینترنت می توانید از این سایت درآمد نیز کسب نمایید. اگر در سایت تفریحی از مطالب مفرح و جالب و خبرهای جذب کننده و سرگرمی های دیگری مانند بازی و جدول و… کاربران را به سایت جذب نمایید و بازدید را بالا ببرید می توانید تبلیغات بگیرید، هرچه سایت شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد می توانید تبلیغات بیشتری هم در سایت قرار دهید. با خرید سایت تفریحی از ابر آی تی از قالب و معماری سایت خود مطمئن باشید زیرا کاملا منطبق با آخرین معیارها و الگوریتم های گوگل طراحی می شود تا سایت شما از لحاظ فنی کاملا آماده باشد. علاوه بر آن ما به شما آموزش می دهیم که چگونه محتوای مناسب را در سایت تفریحی خود درج و منتشر نمایید.

خرید سایت عکاسی

خرید سایت عکاسی با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی سایت توسط ابر آی تی به شما این امکان را می دهد تا به راحتی نمونه کارهای آتلیه عکاسی خود را منتشر کرده و از این طریق مشتری جذب نمایید. عکاسان با خرید سایت عکاسی به نمایش گزیده ای از عکس هایی که خود ثبت نموده اند می پردازند. در طراحی سایت عکاسی وجود عناصر مختلف مانند اسلاید و آلبوم عکس حرفه ای و نسخه چاپی و همچنین امکانات فروشگاهی مانند سفارش و پرداخت اینترنتی هم می تواند از نقاط بسیار مهم برای آتلیه عکاسی باشد. تیم ابر آی تی با در دست داشتن نیروهای حرفه ای می تواند سایتی تخصصی و متناسب با زمینه عکاسی برای شما تهیه نماید اما با پرداخت هزینه کمتر می توانید از بخش خرید سایت نیز وب سایتی آماده و طراحی شده را انتخاب و تهیه نمایید. با داشتن یک سایت عکاسی خوب می توانید اطلاعات تماس خود را نیز در اختیار کاربران قرار دهید تا از طریق سایت، آن ها را به آتلیه خود جذب نمایید.

خرید سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی جزو پربازدیدترین سایت های اینترنتی محسوب می شوند و این به علت اهمیت اطلاع رسانی و همچنین نیاز جامعه به دانستن جدیدترین اخبار می باشد. به همین جهت خرید سایت خبری و راه اندازی آن به صورتی که مداوم بروزرسانی شود و جدیدترین اخبار را در اختیار افراد قرار دهد می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید. ابر آی تی توانسته با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت خبری و همینطور در نظر داشتن سادگی، کاربردپذیری، امنیت، سئو، سرعت و… امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سایت های خبری قرار دهد. تیم طراحی و برنامه نویسی ما توسط اصولی ترین روش ها و زبان های برنامه نویسی سایت های خبری را با سرعت لود بالا طراحی می کنند. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای ما از خرید سایت خبری ابر آی تی استفاده نموده و از امکانات فراوان آن نیز بهرمند شوید. سایت های طراحی شده و آماده ای که ما در اختیار شما قرار می دهیم مانند قالب های آماده موجود در بازار در دسترس عموم قرار ندارند و به همین علت از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

خرید سایت مدارس

خرید سایت مدارس علاوه بر ویژگی های ارتباطی که بین اولیا و کادر پرسنلی مدرسه ایجاد می کند می تواند یک ایده و جنبه تجاری برای مدرسه تلقی گردد. زیرا مدیران توسط به نمایش گذاشتن امکانات، اهداف، آرمان ها و توانایی های مدرسه خود می توانند والدین و دانش آموزان بیشتری را ترغیب به ثبت نام در مدرسه خود نمایند و با این روش سرمایه بیشتری نیز کسب کنند. یکی از قابلیت های بسیار جالب و منحصربفردی که ما در وب سایت مدارس بکار می بریم بخش گفتگوی آنلاین بین والدین دانش آموزان و مسئولین و مربیان مدرسه می باشد. البته تیم ابر آی تی برای طراحی سایت مدارس امکانات و خدمات بیشتری را در نظر دارند که با توجه به نیاز و بودجه شما در سایت پیاده سازی می شوند. بدین ترتیب اگر تمایل دارید یک تجربه آنلاین موفق و فوق العاده در خرید سایت مدارس داشته باشید می توانید از طریق اطلاعات تماس اقدامات اولیه را انجام دهید.

خرید سایت هتل

امکاناتی مانند رزرو آنلاین اتاق و هماهنگی تمامی کارهای مربوط به اقامت در یک هتل می تواند جذاب ترین و همینطور حساس ترین بخش در طراحی سایت هتل باشد. طراحان ما در تیم ابر آی تی این اطمینان را به شما می دهند که با دقت به اصول و نکات طراحی سایت و کارشناسی در زمینه هتل با دقت بسیار، بخش رزرو آنلاین را برایتان طراحی و پیاده سازی نمایند. با خرید سایت هتل از ابر آی تی و برخورداری از چنین امکاناتی کاربرانتان می توانند قبل از سفر و ورود به هتل اتاق مورد نظر خود را در هتل شما رزرو و در زمان خود صرفه جویی نمایند. ما همچنین امکانات و ویژگی های دیگری مانند گالری تصاویر را در طراحی سایت هتل پیاده سازی می کنیم تا بتوانید مکان های تفریحی، سیاحتی و زیارتی اطراف هتل خود را به کاربرانتان نشان دهید و یا می توانید از این گالری برای نمایش اتاق ها و فضای هتل خود استفاده نمایید.

خرید سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی می تواند شامل رشته های مختلفی باشد، حتی می تواند سایت فروشگاه لوازم یا لباس وزرشی، سایت خبر ورزشی و یا سایت یک باشگاه ورزشی باشد، اما هر آنچه شما بخواهید ما برایتان طراحی می کنیم. شما با خرید سایت ورزشی و انجام فعالیت بر روی آن می توانید به معرفی خود رشته ورزشی و تاریخچه آن بپردازید و یا بسیاری از اطلاعات درباره رشته ورزشی مورد نظر را در اختیار کاربران خود قرار دهید. همچنین اگر مربی ورزشی هستید یا یک باشگاه را اداره می کنید می توانید با خرید سایت ورزشی، نوجوانان و جوانان علاقمند به رشته ورزشی مورد نظر را به باشگاه خود دعوت نمایید. اگر فروشنده لوازم ورزشی هستید نیز خرید سایت ورزشی می تواند در جذب مشتری و فروش بیشتر به شما کمک کند زیرا در سایت فروشگاه لوازم ورزشی امکان خرید آنلاین نیز وجود دارد.

خرید سایت بانوان

طراحی و خرید سایت بانوان از مزیت های زیادی برخوردار است، بانوان جامعه ما می توانند از طریق خرید سایت بانوان برای خود درآمد کسب نمایند، به این صورت که از طریق ارائه توانایی ها و آثار دست ساز یا خدمات خود در یک وب سایت خوب و معتبر اقدام به کسب درآمد نمایند. این موضوع همچنین مزایای دیگری را نیز در بر دارد، زیرا به افزایش اعتماد بنفس بانوان، استقلال بیشتر، معرفی آثار و خدمات آن ها به سطح گسترده ای از کاربران اینترنتی کمک می کند. از آنجایی که طراحی سایت بانوان دارای اهداف مختلفی می باشد خرید سایت بانوان نیز می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک نماید. یکی از مهم ترین هدف ها در این زمینه کسب درآمد می باشد که برای رسیدن به آن ما سایت شما را به صورت بهینه شده و بسیار قوی طراحی خواهیم نمود.

خرید سایت تالار گفتگو

تالارهای گفتگو و فروم ها در فضای اینترنتی فراوان اند و کاربران آن ها حتی از سایت های بازی هم بیشتر می باشند. ما در طراحی تالارهای گفتگو به نکات مهمی از جمله ظاهر گرافیکی جذاب و متفاوت، سئو قدرتمند و طراحی مطابق با آخرین قواعد موتورهای جستجو، سرعت در طراحی انجمن گفتگو و امنیت در انجمن های گفتگو در بالاترین حد توجه می کنیم. بنابراین با خرید سایت تالار گفتگو از شرکت ابر آی تی می توانید سایتی موفق داشته باشید، زیرا اکثر تالارهای گفتگو به دلیل آماده بودن، ظاهری شبیه به هم دارند و فاقد جذابیت بصری می باشند. همچنین سئومند بودن سایتی که توسط برنامه نویسان ما طراحی می شود باعث ورود کاربران جدید و پربازدید شدن و فعال تر شدن تالار گفتگو خواهد شد. بنابراین اگر قصد خرید سایت تالار گفتگو دارید با خیالی آسوده با ما تماس حاصل نمایید.

خرید سایت مجله اینترنتی

از آنجایی که در ایران وب سایت های مجله اینترنتی خیلی خوبی وجود ندارند یا تعداد کمی هم که وجود دارند با تصاویر و کیفیت بد محتوا باعث می شوند که کاربران در سایت مورد نظر نمانند و آن را ترک نمایند، به همین علت خرید سایت مجله اینترنتی که به خوبی طراحی شده باشد و استاندارد و قوی باشد می تواند بازدید کننده زیادی داشته باشد که این موضوع به پیشرفت و گسترش کسب و کار شما کمک می کند. شما به عنوان یک ناشر می توانید برای دریافت مشتری بیشتر و آشنایی افراد زیادی با انتشارات خود یک سایت مجله اینترنتی حرفه ای از شرکت ابر آی تی تهیه نمایید. همچنین می توانید اطمینان داشته باشید که خرید سایت مجله اینترنتی از ما کاملا اصولی و هدفمند بوده و سایت طوری طراحی می شود که هم کاربرپسند باشد و همینطور مدیریت محتوای ساده ای داشته باشد تا شما نیز بتوانید به راحتی سایت خود را به روز رسانی کرده و تغییرات لازم را بر روی آن انجام دهید.

خرید سایت مراکز تجاری

در طراحی سایت مراکز تجاری می توان به معرفی بخش های مختلف آن و یا توضیح تاریخچه مرکز تجاری پرداخت، همچنین می توان قسمتی را به نمایش فضای داخلی مجتمع و قرار دادن تصاویری از بخش های داخلی آن اختصاص داد. خرید سایت مراکز تجاری و قرار دادن آدرس و همچنین لوکیشن دقیق آن روی نقشه به کاربران شما این امکان را می دهد تا براحتی شما را پیدا کنند. از طرفی می توانید کدهای تخفیفی را برای خرید کالاهای مختلف در سایت خود قرار دهید تا مشتریان بیشتری را به مرکز تجاری مورد نظر جذب نمایید. طراحی سایت مراکز تجاری توسط تیم ابر آی تی به طور کاملا اصولی و استاندارد صورت می گیرد بنابراین از خرید سایت مراکز تجاری از ما مطمئن باشید. علاوه بر اینکه سایت شما را با کیفیتی متناسب طراحی و برنامه نویسی خواهیم کرد پس از تحویل و پیاده سازی آن نیز از سایت پشتیبانی می کنیم تا از رضایت کامل شما برخوردار شویم.

خرید سایت صرافی

سایت صرافی به جهت ارائه خدمات ارزی به کاربران و مشتریان طراحی و پیاده سازی می گردد، کاربران بدون محدودیت زمان و مکان می توانند از سایت های صرافی استفاده نمایند، همچنین شما نیز می توانید با خرید سایت صرافی و صرف زمان و فعالیت هایی بر روی آن از این طریق کسب درآمد بیشتری داشته باشید. ما با توجه به اینکه “امنیت” در طراحی سایت صرافی مهم ترین مقوله می باشد، تمام تلاش خود را در رعایت اصول و موازین فنی استانداردهای طراحی سایت بکار بردیم تا ضریب نفوذ به این گونه سایت ها را به حداقل برسانیم تا وب سایت صرافی از نفوذ هکرها در امان باشد و در نتیجه پایداری و اعتبار سایت بالا رفته و سبب جلب اعتماد و رضایت کاربران و مشتریان گردد. از مهم ترین ویژگی های سفارش و خرید سایت صرافی از ابر آی تی می توان به بکارگیری آخرین فناوری های روز دنیا، سرعت بالای لود شدن و بالا آمدن سریع صفحات سایت و همچنین اجرای گرافیکی و منحصربفرد اشاره نمود.

خرید سایت گردشگری

شرکت ابر آی تی دارای سابقه ای درخشان و نمونه کارهای فراوان در زمینه طراحی سایت گردشگری به شکل اختصاصی و کارآمد می باشد، به همین دلیل خرید سایت گردشگری از شرکت ابر آی تی مزیت های فراوانی را به همراه دارد. از ویژگی هایی که ما در طراحی سایت گردشگری بکار می بریم می توان به انتخاب گرافیک جذاب و متناسب با گردشگری، معرفی شرکت گردشگری، معرفی تورهای داخلی و خارجی در طراحی سایت، معرفی هتل ها، رزرواسیون آنلاین، پرداخت آنلاین، معرفی جاذبه های گردشگری، گالری تصاویر، پشتیبانی دائمی از سایت گردشگری و مواردی از این قبیل اشاره نمود. هدف از خرید سایت گردشگری به طور کلی معرفی تورهای داخلی و خارجی و همچنین معرفی خود شرکت گردشگری می باشد. شما با خرید سایت گردشگری و معرفی خدمات خود به کاربران، آن ها را به سوی خود جذب می نمایید و به مهم ترین هدف یعنی جذب مشتری و درآمدزایی دست پیدا می کنید.

خرید سایت رستوران

قطعا رستوران ها هم مانند هر کسب و کار دیگری به وب سایت نیازمند هستند، خرید سایت رستوران می تواند یک راه ارتباطی بین شما و مشتریانتان باشد زیرا مشتریان در اینترنت به دنبال تنوع رستوران ها و یافتن رستوران های جدید و با کیفیت هستند. به همین جهت شما برای اینکه بتوانید مشتریان جدید بدست آورید نیاز به خرید سایت رستوران دارید. خدمات ما در طراحی سایت رستوران عبارت است از طراحی سایت با بالاترین کیفیت و جدیدترین تکنولوژی های روز، ریسپانسیو بودن سایت، پشتیبانی سایت پس از تحویل آن، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی توسط کارشناسان با تجربه و مواردی دیگر که با توجه به نیازهای سایت شما انجام می شوند. شما با تیم ابر آی تی می توانید تجربه خرید سایت رستورانی با کیفیت و قوی را تجربه نمایید، پس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا یک همکاری موفقیت آمیز داشته باشیم.

خرید سایت موزیک

یکی از بهترین راه ها برای ارتباط موسیقی دان ها و هنرمندان با مخاطبان و معرفی هنرمندان در فضای مجازی خرید سایت موزیک و انجام یک سری فعالیت ها بر روی آن می باشد. به این جهت که علاقه بسیاری از افراد جامعه به سایت های موزیک زیاد بوده و این سایت ها در حال رشد می باشند خرید سایت موزیک نیز می تواند به کسب درآمد شما کمک کند، بله قطعا با داشتن یک سایت موزیک با سرعت بالا و استاندارد و قرار دادن انواع فایل های موزیک بر روی آن می توانید درآمد خوبی را از این طریق کسب نمایید. ما سایت موزیک را با توجه به سلیقه شما و مخاطبانتان با قالبی زیبا و جذاب، سیستم مدیریت وب سایت بسیار قدرتمند، دانلود آسان فایل های موزیک، پخش کننده آنلاین موزیک، نمایش آخرین دانلودها، نمایش برترین ها، نمایش پربازدیدترین ها، سیستم شبکه های اجتماعی، گالری تصاویر زیبا و حرفه ای و… طراحی و آماده استفاده خواهد نمود.

خرید سایت املاک

مشاورین و بنگاه های املاک در سطح شهر فراوان هستند اما مشتریان آن ها تنها در محله ها و خیابان های اطراف می باشند اما شما به عنوان یک مشاور ملکی می توانید مشتریان بیشتری از سرتاسر شهر داشته باشید، اما چگونه؟ با خرید سایت املاک و قرار دادن فایل های خرید، فروش، رهن و اجاره ملک بر روی سایت و همچنین قرار دادن اطلاعات تماس مانند شماره تلفن و آدرس خود می توانید مشتریان بیشتری را جذب نمایید. مشاورین املاکی که دارای سایت حرفه ای و استاندارد هستند می توانند پیشنهادهای فوق العاده خود را در اختیار عموم افراد قرار دهند و از همکاران خود یک گام جلوتر باشند. سایت املاکی که توسط تیم ابر آی تی طراحی گردد دارای امکان جستجوی پیشرفته ملک برای کاربران می باشد تا ملک مورد نظر خود را از این طریق بیابند. خرید سایت املاک توسط شما و راه اندازی اصولی آن برای مشتریان شما این امکان را فراهم می کند که بدون صرف هزینه و زمان و بدون دوندگی و خستگی در منزل یا پشت میز کار خود ملک مورد نظرشان را جستجو و پیدا نمایند.

فهرست