خرید سایت ارزان

خرید سایت ارزان برای راه اندازی یک کسب و کار بخصوص مشاغل کوچک و تازه تاسیس گزینه مناسبی است. زمانی که صحبت از خرید وبسایت ارزان می شود منظور سایت هایی است که به صورت قالب آماده در اختیار مشتری قرار می گیرد. طراحی قالب سایت ارزان و حرفه ای جزو خدماتی است که شرکت های کمی ارائه می دهند، اما یکی از خدمات شرکت ابر آی تی طراحی و امکان خرید آنلاین سایت ارزان برای مشتریان می باشد. تیم ابر آی تی با توجه به تجربه فراوان خود در زمینه طراحی سایت این توانایی را دارد تا خدمات خود را با کیفیت بالا و با پشتیبانی کامل پس از تحویل سایت ارائه نماید. اگر برای سفارش طراحی سایت به صورت اختصاصی بودجه کافی ندارید و یا حساسیتی روی منحصربفرد بودن سایت ندارید می توانید با هزینه کم یکی از سایت های طراحی شده توسط برنامه نویسان ابر آی تی را از بخش خرید وب سایت ارزان انتخاب و خریداری نمایید. ممکن است که برخی از شرکت ها با فریب کاری سایتی نامناسب و ضعیف را با قیمتی ناچیز به عنوان سایت ارزان به شما بفروشند اما همیشه هم اینطور نیست. میزان قیمت یک سایت براساس آماده بودن یا به صورت اختصاصی برنامه نویسی شدن آن تعیین می گردد. همچنین موارد دیگری مانند امکانات و ویژگی هایی که بر روی سایت شما پیاده سازی می کنند در تعیین قیمت خرید آن تاثیرگذار است. به همین جهت این امکان وجود دارد که بتوانید سایتی خوب و مناسب را با قیمتی کمتر خریداری نمایید. اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که تنها نحوه طراحی سایت مهم نیست بلکه فعالیت هایی که خود شما پس از دریافت سایت بر روی آن انجام می دهید بر رشد و توسعه سایت شما تاثیرگذار می باشد.

مواردی که در هنگام خرید سایت ارزان باید به آن توجه کنید

نمی توان گفت خرید وب سایت ارزان اما با کیفیت بسیار بالا ممکن است اما می توان سایتی با کیفیت مناسب و ارزان قیمت تهیه کرد. اما باید به نکاتی در هنگام خرید آنلاین سایت ارزان توجه داشته باشید و به خوبی درباره چنین سایت هایی تحقیق نمایید. باید به سابقه فعالیت و رزومه کاری شرکت طراح دقت نمایید، برای مثال ممکن است برخی از شرکت ها بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی سایت پروژه هایی را با قیمت پایین انجام دهند و پس از تحویل آن توانایی پشتیبانی از سایت را نداشته باشند. بنابراین تجربه یکی از مهم ترین مولفه های نشان دهنده خوب بودن یک شرکت طراحی سایت می باشد. هرچه تجربه و سابقه کاری شرکت طراح در زمینه طراحی سایت ارزان بیشتر باشد از سرعت عمل بالاتر در طراحی سایت و قیمت تمام شده کمتری برخوردار هستند. شرکت ابر آی تی با چندین سال سابقه و طراحی انواع سایت های با کیفیت اقدام به ارائه خدمات خرید سایت ارزان و اصولی نموده است.

نوع گرافیک و برنامه نویسی در خرید سایت ارزان

نوع گرافیک و برنامه نویسی سایت نیز از موارد مهم و قابل توجه دیگر در خرید وبسایت ارزان می باشند. هرچه ظاهر سایت و گرافیک آن ساده تر طراحی شده باشد از هزینه های طراحی سایت کاسته خواهد شد و بلعکس هرچه ویژگی ها و ابزارهای خاص در سایت استفاده شده باشد بر هزینه آن می افزاید. اگر برنامه نویسی سایت نیز از نوع ایستا یا استاتیک باشد هم سایت ارزان تر خواهد شد، سایت های داینامیک یا پویا توسط خود مشتری یا طراح های دیگر نیز قابل تغییر می باشند اما در سایت های استاتیک تنها می توان عکس ها، متن ها و در کل فقط محتوای آن را تغییر داد به همین جهت سایت های استاتیک ارزان تر هستند. بنابراین به این نکته پی می بریم که هر چیز ارزانی علتی دارد اما این به معنای بد بودن یا ضرر کردن در خرید سایت ارزان نیست بلکه می توان سایتی با امکانات کمتر و ظاهری ساده تر را ارزان خرید.

سفارشی بودن سایت در خرید سایت ارزان

سفارشی بودن سایت این مزیت را دارد تا سایتی متفاوت و منحصربفرد برای کسب و کار خود داشته باشید، اما در مقابل هزینه طراحی آن نیز بیشتر می باشد. اگر می خواهید از خرید سایت ارزان و آماده که از قبل طراحی شده است استفاده نمایید باید توجه کنید که امنیت سایت تامین شده است یا خیر، ساخت این سایت ها زمان زیادی نمی برد و ده ها کپی از آن سایت به افراد مختلف فروخته می شود. شرکت طراح باید این نکته را با مشتری در میان بگذارد. بنابراین قبل از خرید ازسایت ارزان درباره شرکت طراح تحقیق کنید و از امنیت سایتی که در اختیار شما قرار می دهند مطمئن شوید. اگر کمی درباره طراحی سایت اطلاعات بدست آورید می توانید تا حدودی سایت آماده ای که خریداری نمودید را تغییر دهید اما تغییر ساختار کلی آن نیاز به دانش طراحی سایت دارد. به همین جهت سفارشی بودن سایت بر هزینه تهیه یک وب سایت تاثیر گذار است.

سرعت و قدرت سرور در خرید سایت ارزان

نکته دیگری که در هنگام خرید سایت ارزان باید به آن توجه نمایید سرعت و قدرت سرور می باشد. می توان گفت از مواردی که قیمت تمام شده سایت را پایین می آورد کاهش سرعت و قدرت سرور است. این موضوع از نظر فنی به این شکل است که هرچه اندازه پهنای باند پایین تر باشد و یا اینکه سرور به صورت اشتراکی استفاده گردد از هزینه های نگهداری سایت نیز کاسته می شود. اما این را نیز در نظر داشته باشید که پهنای باند کمتر روی سرعت و ماندگاری سایت هم تاثیر می گذارد. موقعیت یا محل قرار گیری سرور و کیفیت هاست بر سرعت لود سایت تاثیر دارد، هنگامی که کاربری به سایت متصل می شود، اگر سرور سایت در کشور خودش باشد سایت با سرعت بهتری لود می شود اما اگر در کشور دیگری باشد سایت کند بارگذاری می گردد.

خرید سایت ارزان از شرکت ابر آی تی

یکی از خدمات ما در شرکت ابر آی تی طراحی و امکان خرید سایت ارزان برای مشتریان با توجه به بودجه و درخواست آنان می باشد. اگر مشتری بر مواردی که قبل تر به آن ها اشاره کردیم تاکید نداشته باشد و سایتی ساده و کوچک بخواهد طبیعتا ارزان تر خواهد بود. ما نیز از ارائه سایتی سطح پایین و بدون کیفیت خودداری می کنیم و سعی داریم سایتی مناسب و استاندارد با قیمتی ارزان به مشتری ارائه دهیم. اگر مشتری از ما بخواهد کاری با هزینه بسیار پایین به او تحویل دهیم کارشناسان طراحی و برنامه نویسی تیم ابر ای تی بهترین پیشنهاد را که از نظر کیفی نیز مناسب باشد ارائه می دهند. همینطور هم هزینه های سایت را با توجه به نیاز و سفارش مشتری و با مناسب ترین مبلغ برآورد می نمایند، زیرا مهم ترین اصل برای ما ارائه کار با کیفیت بالاست. اما اگر شما مدیر یک شرکت یا صاحب یک فروشگاه و… هستید و به طور کلی کسب و کار بزرگی دارید که نیاز به وب سایت دارد بهتر است یک بار برای سایت خود مبلغ خوبی را هزینه کنید تا سایتی حرفه ای تر و مطمئن تر داشته باشید از آن پس مشاهده می کنید که چندین برابر آن هزینه از طریق سایت به شما بازمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست